Tatuaż żyrafa

Nawet w Afryce, żyrafa jest szanowany i czczony zwierzę, symbol szczęścia, bogactwa, szczęścia, wizji i dobrego samopoczucia. Wierzono, że osoba, która wybrała żyrafę jako ich totem z wyraźnym poczuciem godności, dobroci i wrażliwości była wystarczająco niezależna osoba, ale nie zaniedbuj opieką krewnych i przyjaciół.

Europejczycy wierzą to wspaniały zwierzę trochę dziwne dla nich to nie jest typowym przedstawicielem królestwa zwierząt. Jest to na tyle, że wcześniej w języku rosyjskim, nie był płci męskiej i żeńskiej płci, które wpłynęły na wybór wielu kobiet jest żyrafa jako swoją osobistą maskotką.

Po tym wszystkim, to znaczy, że pewna kobieta czuje się piękna, chce być zawsze widoczne i jasne, pozytywne i twórcze. Zawsze dba o bliskich i stać się wiarygodnym obrońcą domowego ogniska.

Znaczenie tatuażu żyrafa jest bardzo szeroki i opisuje ludzi, jak niezwykłą osobowością, otwarty, wesoły i optymistyczny. Po będąc nieco niewygodne zwierzę, żyrafa z bardzo zgrabna i elegancka.

Ważne jest również, że tatuaż w kształcie żyrafy zawsze pomoże w sytuacjach, gdy chcesz pokazać elastyczności, poczucia godności i szlachetności. Przedstawiający żyrafę na swoim ciele, jest to, aby przyciągnąć szczęście, pieniądze, a my znajdziemy dość silny amulet.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Firebird
Następny artykułTatuaż Żurawia