Tatuaż żółw

Turtle uważany za uosobienie spokoju, równowagi, cierpliwości, mądrości, męstwa. Ponadto, żółw jest w stanie uniknąć prawie żadnego niebezpieczeństwa, ukrywając jednocześnie w więcej niż bezpiecznej powłoki. Cechy te sprawiły, że żółw symbolem wewnętrznej wiedzy, ochrony i uzdrawiania symbolem. A więc, nie ma nic dziwnego w tym, że druga wartość tatuaże żółw zaakceptowany łatwiej niż pierwszy.

Szkic tatuaż przedstawiający żółwie wykonać zarówno kolor i czarno-białe. Nie ma to wpływu na jakość obrazu: w obu przypadkach tatuaż wygląda elegancko. Obraz jest stosowana do wszystkich obszarów ciała: ramion, nóg, pleców, klatki piersiowej, itp …

Żółwie mają niesamowite rysunki na obudowie, a to jest jeden z powodów, dlaczego żółw tatuaż jest tak powszechne. Oprócz atrakcyjnej estetycznych żółwia tatuaż ma bardzo silną pozycję. Głęboki sens w przeważającej części jest to związane z powłoką.

Żółwie mogą żyć zarówno na lądzie iw wodzie, i z tego powodu, że są one połączone, a z żywiołem ziemi, z elementem wody. To zwierzę nadal jest uosobieniem księżyca, nieśmiertelności. Ziemia, początkiem wszelkiego życia, prokreacji i wieczności.

Kiedykolwiek od czasów starożytnych wierzyli, że żółw jest podstawą materiału istniejącego świata. Starożytni Chińczycy wierzyli, że żółwie są w stanie przewidzieć przyszłości, przywiązali go wodą, z początkowego chaosu, z energią yin. Żółw był symbolem długiego życia i wytrzymałości.

W starożytnych Indiach, żółwie były czczonych zwierząt, ich reklamowany jako prekursorów. pancerza żółwia stanowiły fundament, podstawa wszystkiego. W Japonii, żółw był symbolem długiego życia, szczęścia, wsparcia i nawigacji.

obraz tatuaż żółw — jest jednym z najbardziej potężnych amuletów, co daje długie życie, cierpliwości, filozoficzne podejście do rzeczy gorsze i spokój. To znaczy, jeśli weźmiemy pod uwagę, z jednej strony, nie ma nic w świecie większą i bardziej dokładnie niż zwierzę, a z drugiej strony, nie ma nic adaptacje, a także szybciej niż żółw.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułCzaszka tatuaż
Następny artykułTatuaż asa