Wagi do tatuażu

Tatuaże na ciele stały się dość powszechne w dzisiejszych czasach. Istnieje ogromna różnorodność w wyborze tatuaży. Ale jak wybrać znak, który pasuje do osoby w swojej tożsamości? To ekscytujące pytanie zadawane przez większość ludzi, którzy mają zamiar zrobić tatuaż na ciele. Szkic tatuaż skalach wybierane są nie tylko ci, którzy urodzili się pod tym znakiem zodiaku.

Znaki zodiaku tatuaże są święte i wartość symboliczną. Po okręgu Zodiac zawiera integralności całego świata, jako części świata. Pomimo widocznej fragmentacji i indywidualność każdego znaku z osobna, wszystkie one odnoszą się, jak współdziałać i podłączone wszystkie rzeczy we wszechświecie.

Jednak każda postać indywidualnie zawiera unikalne informacje o osobowości, charakterze i przeznaczeniu człowieka. Ten święty pieczęć obejmuje wiele aspektów ewolucji ludzkiej duszy, zawarte w ciele na ziemi w celu dalszej poprawy.

Tatuaż „Wagi” — symbol sprawiedliwości, równowagi, logiki. Rządząca planety tego znaku zodiaku jest Wenus — patronki miłości, harmonii i kreatywności. Element powietrza, do której należy znacznik, nadaje jej cechy, takie jak łatwość poruszania się i zainteresowania.

Uważa się, że taki tatuaż może być talizman i ochronę przed konflikty, kłótnie, problemy i choroby. Będzie to logiczne, aby zastosować tatuaż do osób urodzonych pod auspicjami zodiakalny znak „łuski”. Ten tatuaż może wyglądać wagi w równowadze, lub jako obraz symboliczny wagi w postaci dwóch równoległych i półkola nad nimi, podobne słońce.

Zazwyczaj taki tatuaż postanowił umieścić w środku pasa lub na prawej stronie tylnej powierzchni wątroby, ponieważ uważa się, że jest dobrze wyważony poziom energii osoby jako całości. Prawidłowe pozycjonowanie tatuaż zwiększa jego wpływ na organizm i charakteru danej osoby.

Wagi Tatuaż pomaga jej właściciel zbudować lekkie i harmonijne stosunki z otoczeniem, a także chroni przed atakami z zewnątrz, konfliktów i agresji. W „skala” znak oznacza uczciwość i sprawiedliwość, i jest znany jako solidny fundament dla stabilności i lojalności wobec ustalonych związkach.

Kobiety, które spowodowane tatuaż w postaci łusek, to symboliczny talizman dodać tkliwość, kobiecość, elegancję i wrażliwość, a także wyeliminowanie nadmiernego naiwności i łatwowierności. A w takiej wątpliwej sytuacji, maskotka pomoże Ci wybrać właściwą decyzję i zapisać oddanie mężowi. Jednocześnie, ten tatuaż będzie jego zaufanie posiadaczem, pomoże pozbyć się niezdecydowania i wątpliwości przygnębiające.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż winogron
Następny artykułTatuaż Zabawny Roger