Tatuaż trójkąt

Trójkąt to figura geometryczna, która jest jedną z najbardziej popularnych postaci w różnych kulturach. Ostatnio trójkąt tatuaż stał się dość popularny, ponieważ symbolizuje coś tajemniczego i sacrum. Szkic tatuaż trójkąt często obejmuje inne znaki.

Wartość podstawy trójkąta tatuażu — symbolizujące trzy nierozłączne, stanowiący ludzką naturę. To dusza, umysł i ciało fizyczne. Niektórzy artyści specjalizujący się w tej dziedzinie, uważa się, że trójkąt tatuaż wskazuje cykliczny charakter ludzkiej egzystencji — to narodziny, życie i, jak na ostatnim etapie, śmierci. W skrócie, jest pewna prawidłowość: jeden umiera, ale gdzieś tam jest nowe życie.

Podobny tatuaż odnosi się do stylu unisex, są uniwersalne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jednak w tym przypadku wartość zmienia nieco trójkąt tatuaż. Tak więc, dla dziewczynki rysowanie trójkąta oznaczałoby główne etapy w życiu każdej kobiety: jej życie panieńskie, macierzyństwo i starość. A męskie cechy, takie jak piękno, mądrość i siłę.

Para w miłości może zrobić sobie tatuaż w kształcie trójkąta jako symbol jedności dwojga ludzi kochających siebie ludzi. Szkic tatuaż może być zaprojektowany jako parę, tylko dla dwóch osób.

W sensie religijnym znaczeniu tatuaży w trójkącie różnych narodowości i społeczności reprezentowanych na swój własny sposób. Na przykład, dla chrześcijan — triada od Ojca, Syna i Ducha Świętego. Murarzy — czas, ciemność i światło.

Istotne znaczenie ma również fakt, na której części ciała wytatuowane trójkąta.

Bardzo interesujący tatuaż, gdzie trójkąt jest składnikiem każdej innej postaci. Na przykład, w kwadrat trójkąt, kółko. Lub, wręcz przeciwnie, przedmiotem obrazu umieszczony w trójkącie. Te tatuaże wzory geometryczne za pomocą trójkąta równie uważnie patrzeć na wszystkich częściach ciała.

Symbole te są bardzo ważne dla ludzi, którzy są zainteresowani w religii i filozofii. Tatuaż w kształcie trójkąta będzie odwoływać się do tych, którzy lubią wszystko tajemnicze i nieznane.

Najbardziej powszechne są tatuaż w postaci trójkątów równoramiennych. Czasem przedstawiają kilka przecinających się wzajemnie kształty geometryczne.

Na różnorodności wartości tatuażami trójkąta można mówić bez końca, ale chcę zwrócić uwagę, że taki tatuaż zawsze wygląda istotne i ciekawe.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż tarantula
Następny artykułTatuaż trzecie oko