Tit tatuaż

Znaczenie tatuażu ptak w europejskiej kulturze tatuażu na dwa sposoby. Tit — to ptak, a więc nieodłączną wartość tatuaże ptaków — pragnienie wolności i niezależności.

Znaczenie tatuażu Tit — tę wesołość, optymizm, zdolność do przetrwania w każdym środowisku, jest dobrej myśli. Zabieg ten jest związany z prawdziwymi cycki: ptaki z żółtym piersi jest typowa gwizdek, kiedy zbliża się wiosna i stanie zadowolić się niewiele, żyjący w mieście i lasu.

Tatuaż fruwające sikorki — symbol lekkim nastawieniem do życia, niechęć do rozruchu problemów i pewność, że wszystko będzie dobrze w życiu. Realistyczna lub stylizowany wizerunek tit — czynnik ten nie zmienia interpretację. Sikora może stać się częścią większego tatuażu, organicznie pasuje do ogólnego kontekstu.

Dość często cycki tatuaż uzupełnienie lub w połączeniu ze słów mających znaczenie dla właściciela tatuażu. Tatuaż z wizerunkiem piersi może być osobisty talizman od osoby, z którą kojarzy własne szczególne znaczenie.

Tatuaż uniwersalne, to jest mężczyzn i kobiety w różnym wieku. Tatuaże przedstawiające cycki nie są tak popularne jak tatuaże z innych ptaków — takie jak jaskółki, orły, etc.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż skandynawskich runy
Następny artykułTatuaż serce