Tatuaż Sztylet

Dagger — ach Broń biała — w średniowieczu był ostatnią linią obrony, możliwość właściciel walczyć do końca, a jeśli to konieczne — rozstać się z własnym życiem, oszczędzając w ten sposób ich honoru. Nic dziwnego, że sztylet tatuaże są bardziej typowe dla mężczyzn niż dla kobiet. Szkic tatuaż jest często wykonywana w taki sposób, jakby to przebija ciało.

Podstawowym znaczeniem tatuażu sztyletem lub nożem — określania działań, moc, dowcip, wolność, zemsta, zwinność, ból, zdrada, rezystancji, samotność, precyzyjnych.

Dagger przedstawiono tylko rzadko, to najczęściej w połączeniu z innymi elementami. Na przykład, tatuaż sztyletem z kapanie krwi oznacza nieustraszoność i gotowość do działania bez myślenia o konsekwencjach.

 

  • Dagger przebijając serce — symbol zdrady ulubionych zdrada. W rzadkich przypadkach, na przykład obraz jest dołączony do znaczenia okrucieństwa i zemsty. My wyznawcy wiary katolickiej, liczba ta jest uosobieniem sercu Maryi Panny.
  • Sztylet z czaszka symbolizuje śmierć i wskazuje, że właściciel tatuażu jest zabójcą. Inne wartości — strażnikiem rozbojów.
  • Sztylet, na zdjęciu w ustach śmiech czaszki, oznacza chęć pójść właściciel tatuażu w ogóle. W 17 wieku, te tatuaże były piraci i użyć tego obrazu jako ich flagi.
  • Szkic tatuaż ze sztyletem przekłuwania ciała, wskazuje na duchową ranę, zmęczony niesprawiedliwości świata.
  • Dagger (nóż), a mięso oznacza obraza i cynizm.
  • Sztylet z wężem owinięty wokół jego więźniów jest cechą lidera gangu złodziei.

Sposób, w jaki przedstawia uchwyt sztyletem też ma określone znaczenie. Uchwyt w kształcie krzyża symboli stanowi mostek pomiędzy tym drugim świecie. Długie ostrze sugeruje jędrność i duchową moc, krótki — na fizycznej sile właściciela.

W zależności od życzenia klienta, sztylet tatuaż może być wykonane w kolorze czarnym i białym lub niebieskim kolorze formie. Obecnie najczęściej stosowanym stylu starej szkoły. Obraz jest zazwyczaj pakowane na ramieniu, barku i goleni jako podłużny kształt tatuażu najskuteczniej patrzy na tych częściach ciała.

I pamiętaj, że cokolwiek sztylet tatuaż szkic — najważniejsze, że to był wyjątkowy!

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż na tęczówki
Następny artykułTatuaż Kokopelli