Tatuaż syreny

Znaczenie tatuażu syrenę kiedyś była jednoznaczna. Została przedstawiona na ciałach więźniów, którzy nie posiadali żeńskiego towarzystwa. Patrząc na żartobliwy syrena człowieka pamiętać, że tam jest wolność i piękne panie, które są skłonni dać ich korzyść.

Mieszkaniec mórz i rzek, która siedziała na kamieniu lub stojąc na ogonie, oznaczało dążenie do szybkiego zwolnienia za wszelką cenę, była symbolem szczęścia i zmienność kobiece.

Jeżeli syrena został przywiązany do kotwicy, to mówi się o beznadziejności sytuacji więźnia. Czuł się jak skończony, który nigdy nie będzie musiał wrócić do normalnego życia.

Ale teraz jak syrena tatuaże utraciły każdy rodzaj rozsądku. To może reprezentować na swoim ciele i dziewczyna, starając się wyrazić erotyzmu. Zarówno mężczyźni, którzy zawsze lubiłem tę dziwną kombinację — kobiety i ryby.

Niektórzy mogą podoba tatuaż z kreskówki Syrenka Ariel. Po pojawieniu się tej kreskówki stało się jasne, że syrena może być mężczyzna. Obraz Pan ogoniastego morza można również znaleźć w tatuaże.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Ruby
Następny artykułTatuaż Sakura