Tatuaż Sphinx

Tatuaż sfinks — obraz mitycznego stwora z ciałem lwa, skrzydłami orła, ogon, bydlęcej i ludzkiej głowy — znane każdemu według jego licznych wizerunków Egipcie. Egipski sfinks jest uosobieniem mocy i pokoju. Szkic tatuaż Sfinks będzie dobrze wyglądać na ramieniu, albo nawet lepiej pełnym powrotem.

Mitologia grecka jest identyfikowany z tajemnicą Sfinksa, uważał go strażnikiem starożytnej mądrości. Psycholog Carl Jung wiąże się sfinks z żeńskiej symbol chciwości i „straszną matką”.

Na Bliskim Wschodzie, Sfinks był skrzydlaty stwór z brodą i miał wartość zabezpieczenia.

Zatem wartość tatuażami Sphinx — połączyć przeszłość z teraźniejszością, niewyjaśnionych tajemnic, połączenia jednostek legendarnych zwierząt i ludzi.

Tatuaż z wizerunkiem Sfinksa jest mało wspólnego, co daje szerokie pole dla wyobraźni pana. Tatuaż jest wykonywana zarówno w kolorze i czarno-białe — w zależności od wymagań klienta.

Egipski sfinks obraz otacza jego właściciel tajemnicza i enigmatyczna, sfinks grecki daje jego posiadaczowi władzę i agresję, a asyryjskiej punkt sfinks do mądrości, ciężkiej pracy i swobody właściciela. Co wybrać — ty decydujesz.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Trident
Następny artykułSpirala tatuażu