Tatuaż skrzydła

Skrzydła Tatuaż — jeden z najbardziej popularnych i kolorowe. Jego symbolika sięga praktyk religijnych starożytnego Egiptu, gdy obraz skrzydeł była oznaką władzy i majestatu. Szkic tatuaż skrzydeł często malować być stosowane do tyłu klienta.

Wartość postać w naszych czasach się nie zmieniło, to zależy od tego, jaki rodzaj skrzydeł są przedstawione. Jeśli ptaków (np skrzydła orła, jastrzębia lub wrona) reprezentują charakter, z tendencją do tworzenia, gwałtowny i swobody. Znaczenie tatuażu skrzydła mogą być bardziej „uziemiony”, wskazują na miłość swojego właściciela i do prędkości ruchu, a pragnienie doskonałości.

Angel Wings — symbol niewinności, duchowości i boskiej czystości. Można znaleźć szkic tatuaż z inicjałami lub imię ukochanej osoby. Jeśli ta osoba nie żyje, tatuaż skrzydła oznacza, że ​​zmarły był czystego serca i jest teraz wśród aniołów, a reszta będzie zawsze pamiętał. Innym znaczeniem tatuażu skrzydła — tęsknota za rodziną, rodziną. W tym przypadku, stanowią jeden ptak skrzydło i napis: „Dom jest tam gdzie twoje serce jest”

Tatuaż przedstawiający „skrzydlaty” serce, reprezentuje Unię miłości i zaufania.

Istnieją również szkice tatuaż z czaszką i rozpostartymi skrzydłami. Jest symbolem amerykańskich służb specjalnych. Ta fryzura jest wzrost i zwycięstwo nad śmiercią.

Choć jest to jeden z największych tatuaż, jest równie popularny zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Mężczyźni tatuaż skrzydła częściej monochromatyczny i umieszczone symetrycznie — na łopatkach, ramionach i klatce piersiowej.

Dziewczyny wybierać projekty z małych, zgrabnych skrzydeł. Ten tatuaż podkreśla piękne linie tylnej jego właściciela. Ten tatuaż może być monochromatyczne, ale wygląda bardzo elegancki (na przykład na czerwono). Innym popularnym rozwiązaniem — skrzydła motyla, które są nadziewane symetrycznie na łopatkach. Znaczenie tego tatuaż — bezbronnym dusza ludzka, patrząc na niebo.

Miłośników schludny, małe tatuaże mogą być umieszczone na jednej małych skrzydełek na kostkach lub dokonać facet tatuaż na nadgarstku. Innym popularnym miejscem dla tatuaże skrzydłach dziewczynek — lędźwie.

Czasami może być stylizowany tatuaż — na przykład popularny obraz skrzydłami nietoperza czarny. Tatuaż gotowy powszechne wśród takiego obrazu oznacza niebezpieczeństwo lub szkodę.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż krokodyl
Następny artykułRubik’s Cube Tattoo