Tatuaż skandynawskich runy

Tatuaż „skandynawskich run” wygląda jak pokrętny wzoru: przeplotu pierścionki, węzłów i run. Znaczenie tatuażu Scandinavian runa bardzo duża. Dzielni Wikingowie wierzyli: ten tatuaż może zmienić losy linii.

Rune jako kompas, pomagając użytkownikowi wznieść się na wyżyny swego celu. Sugerują one kierunek linii życia i wierny czynów. Rune Warriors daje siłę i pewność siebie. Wraz z nimi do ich właściciela łatwiejsze do przezwyciężenia przeszkód, aby wygrać zwycięstw, osiągnąć sukces i jego godne cele.

Solidna, właściciel tatuaż ze skandynawskich run przenosi się do jej ambitny cel, tym większa siła i wsparcie otrzymuje od run. Tatuaż daje właścicielowi niezłomności i determinacji. Nie ma żadnych przeszkód do jego ruchu do celu.

Ale runy nie pozwalają oszukać, nie można oszukać. Jeżeli właściciel tatuażu działa wbrew woli skandynawskich run i opracowania zły uczynek, może mu się nie uda. Dlatego najpierw musimy zrobić rysunek tymczasowo.

Nazistowskie oddziały SS podczas jego operacji wojskowych uciekają się do pomocy skandynawskich run. Wygrali wiele zwycięstw w różnych krajach. Ale ich sprawa była niesprawiedliwa, przyniósł wiele ludzi żal. I nie udało im się, przegrali wojnę.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Sakura
Następny artykułTit tatuaż