Tatuaż serce

Obraz serca w każdej chwili symbolizują miłość, romans i witalność człowieka, i dlatego ten motyw tatuaż nie traci na popularności. Znaczenie tatuażu serce może być różny, ale zawsze wiąże się z jej właścicielem. Szkice tatuaż serce działać w różny sposób, a czasem wspólna interpretacja wzoru zależy od składu i jej kontekstu.

Nawet w czasach starożytnych ludzie doszli do wniosku, że serce — nie jest tylko ciałem, którego głównym zadaniem jest pompowanie krwi w organizmie. Serce może czuć, podejmować decyzje, i że jest źródłem wszystkich testowanych ludzkich emocji.

Jednym z najbardziej popularnych aktualnych wzorów w tatuażu jest obraz serca, sformułowane przez dowolny napis. W większości przypadków jest to nazwa zamknięciu lub bliskiej osoby. tatuaż serce z napisem „matka” jest szeroko rozpowszechniona w drugiej połowie XX wieku wśród żeglarzy i rowerzystów. A w czasach Wielkiej Wojny Ojczyźnianej tatuaż z wizerunkiem serca, przypomniał żołnierzom ich rodzin pozostawionych, a pomysł, dla których są walki.

Serce w ramce koroną cierniową w doktrynie chrześcijańskiej symbolizuje ból i cierpienie znosił przez Jezusa Chrystusa dla odkupienia grzechów ludzkości. Katolicy corocznie obchodzić dzień Najświętszego Serca Chrystusa.

Znaczenie tatuażu serca zależy w dużej mierze od szczegółów rysunku. Serce ze skrzydłami zazwyczaj symbolizuje lot nad całym światem w imię ich szczerej i czystej miłości. Złamane serce jest symbolem utraconej miłości, albo rozczarowanie w nim. Ten tatuaż jest często w pamięci ukochanej osoby, które nie mogą być zapomniane.

Oznaka odwagi i waleczności jest szkic tatuaż przedstawiający serce obok miecza lub strzałki. Liczba ta jest szeroko stosowana w średniowieczu, w czasach rycerskich czynów i wypraw krzyżowych. Jeśli miecz przebija serce rysunku — jest znakiem zdrady i emocjonalnej traumy bliskiej osoby. Serce przebite strzałą jest zwykle uważany za symbol bolesne, ale zarazem przyjemnego cierpienia, które przynosi miłość.

Niektóre kolor na serce tatuażami mają szczególne znaczenie. Białe serce w 1999 roku uznany przez międzynarodowy symbol opieki, złote serce jest miłość do Boga i lojalność wobec niego w swoim sercu, czarne serce, w większości przypadków, mówi ciężkie straty poniesione przez właściciela tatuaż.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTit tatuaż
Następny artykułSamuraj tatuaż