Samuraj tatuaż

Z ogromną liczbą pięknych i niezapomnianych tatuaże mężczyźni często wybierają obrazy związane z wydarzeniami historycznymi charakterystycznym i majestatycznej kraju Japonii. Tatuaż samuraj — jest ucieleśnieniem odwagi, nieugiętej woli, uporczywego ducha. Te cechy pozwalają żołnierzy, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej, zdobyć zwycięstwo nad wrogiem — o koncentracji i temperamentem.

Szkic tatuaż z samuraja obrazu wykonywane zarówno w kolorze oraz w czerni i bieli. Zastosuj wzorzec zwykle na barku, klatki piersiowej i pleców, jak również do innych części ciała klienta.

Asceza i męczące regularne ćwiczenia sprawia, że ​​ciało wojownika i tworzyw sztucznych w tym samym czasie, silny jak stal. Sztuka małym mieczem samurajskim zaczęła rozwijać się w dzieciństwie i doskonalił ją do perfekcji. W tym roku nie było równe.

Jako klasa samurajów istniały w całej historii. Byli arystokraci, ale że dobiegła końca okresu Heian, samuraj zyskał autonomię i niezależność z wyższych warstw społeczeństwa. klany samurajów były silne i politycznie i militarnie. Mają ogromną moc, co było sensu się oprzeć.

Ponadto moc wojownik leżał w posiadaniu dużej ilości ziem podbitych przez wroga, lub udzielone im panom. Samurai otrzymał hołd dla zastosowania zwykłych ludzi z ich zasobów lądowych.

„Samurai” jest dosłownie przetłumaczyć jako „sługi”, tak nieustraszeni wojownicy byli całkowicie oddany do swoich panów, a ich wierność podawane czasami im krzywdę, jeśli Pan umarł, Samuraj, czując wyrzuty sumienia i zgodnie z kodeksem samuraja, zrobić harakiri.

To samo stało się, gdy samuraj dano rozkaz niezgodnie z zasadami moralnymi i pojęcie honoru. Nie widząc innego wyjścia, ale zostawić świat przodków, samuraj otwarto brzuchy jak ujawniają miłośników arbuz owocowych — bez słowa iz pogodnym uśmiechem na twarzy.

Znaczenie tatuażu Samurai — jest wierny swoim zasadom, ducha żelaza, fizycznej perfekcji, czytanie tradycje swoich ludzi, oddanie do bliskich. Zalety tatuaż może przenieść na czas nieokreślony, ale wykonywane na ciele fizycznie wyszkolony i silny duchem człowieka ona wygląda świetnie, co odzwierciedla istotę jego charakteru.

Tatuaże są zazwyczaj umieszczone na plecach, brzuchu, ramionach. Jest to — dość skomplikowane w wykonaniu, więc jest to bardzo ważne, że być wykonywane przez doświadczonego mistrza.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż serce
Następny artykułSalamandra do tatuażu