Tatuaż Sakura

Tatuaż wiśnia należący do kategorii kwiatów tatuaż, jego pochodzeniu — w starożytnej japońskiej kultury. Sakura kwiat — najstarszy i czczony symbol symbol wschodzącego słońca, znany na całym świecie. W Japonii jest święto Hanami — święto podziwiania kwitnących wiśni. Szkice tatuaż wiśnia dokonać zarówno dużych jak i małych, w zależności od tego jaka część ciała zostanie zastosowany wzór: w nogę, ramię lub plecy.

Sakura kwitnie kilka dni, a jej piękno jest ulotne, tak że wiśnia tatuaż identyfikowany z przemijaniem życia, więc trzeba doceniać każdą chwilę daną przez los. Podobna interpretacja ma buddyści: wiśniowe kwiaty jako symbol nietrwałości życia i niestabilności, w poezji jest często powiązany z poprzednim przelotnym młodości i utraconej miłości.

Oprócz tego filozoficznego kontekstu tatuiirovka wiśni w starożytności jest symbolem przynależności do arystokracji i elity społeczeństwa: to zostało zastosowane do danej osoby tyłu, blisko cesarza.

Tatuaż Cherry, początkowo odnosiła się do kultury japońskiej, w końcu stał się popularny na całym świecie. Europejczycy przyjęli ten obraz, przekształcając go nieznacznie. Jeśli japońskie tatuaże specjalną symbolikę mają wszystkie szczegóły: Ile kwiaty pokazano, ich kolor — od bieli do głębokiej różowy (kolor biały dla Japończyków symbolem śmierci i smutku, różowy — kwiatów życie), jak silne jest przedstawiony pnia drzewa, Europejski tatuaż kultura szkic Sakura jest postrzegany jako całość.

Symbolem człowieka smutku i żalu, który opuścił ten świat, jest tatuaż znika z wiśni, z których kwiaty już zaczęły spadać. Samotna sakura oddział powiedział pragnienie zaciszu swojego właściciela. Japońskie tatuaże subhodowli są niezwykle rzadkie stylizowane tatuaż, wręcz przeciwnie — jest mile widziany obraz jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych Sakura.

Wartość Sakura tatuaż dla osoby należącej do kultury europejskiej — jest młodość i piękno. Tatuaż z wizerunkiem wiśni jest często wybierana przez kobiety. Obraz jest najczęściej wykonywane w kolorze, z wybranymi różnych częściach ciała.

W przeciwieństwie do Japończyków, kultura europejska ma wyraźnej symboliki do tatuażu znajduje się na różnych częściach ciała. Jeśli zdecydujesz się mocno do korzystania z tego znaku w swojej pracy, należy zwrócić się do pana namalować dla Ciebie unikalny szkic wiśnia tatuaż.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż syreny
Następny artykułTatuaż skandynawskich runy