Tatuaż rumianku

Rumianek jest wymieniona w wielu kulturach jako symbol energii słonecznej. I starożytni Egipcjanie i Celtów i Słowian uważany jest źródłem czystej energii, która leje się z nieba na ziemię. Rumianek wydaje się najbardziej skromny kwiat, który masz w świecie. Ale co to znaczy tatuaż z tego skromny kwiat. Może nie jest takie proste?

Nasi przodkowie rumianek nie tylko jako roślina lecznicza. Pomogła aktywować życiową energię dobra podczas obrzędów religijnych i wróżbiarstwa. Dlatego mistycy uważają, że mały niepozorny tatuaż stokrotka chcąc być w stanie otworzyć wąską ścieżką do oświecenia.

A wróżbitów zawodowe staną się asystent dokładniejszych prognoz. Znaczenie tatuażu stokrotka miał trochę natury karnej, w czasach sowieckich. Ten kwiat jest obecnie kłuć te uwięziony w więzieniu kobiety, która chciała odwrócić uwagę od swoich złych wzorów. Daisy miała wybielić swoją kochankę w oczach innych.

Teraz z tym kwiatem tatuaż nie niesie żadnego znaczenia, ale do światła i optymizmu. Wielu mistrzów powiedzieć klientom, że rumianek obrazu poprawi nastrój, pozbywa bluesa i otrzymywać przypomnienia o pięknie otaczającego świata.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułRóża tatuaż
Następny artykułTatuaż Ruby