Tatuaż na rozdarcie

Znaczenie tatuażu rozdarcie dla Ameryki Północnej i Australii są dość różne więźniów. Więzienie US jest symbolem idealnego morderstwa. Ze łzami w oczach, w zależności od lokalizacji może być rozumiane, mężczyzna został zabity jest nadal na wolności, czy już za kratkami.

Stosowania na skórę przerywane łez może być ostrzeżeniem, że więzień ma zamiar wziąć życie kogoś z innymi więźniami lub władz więziennych. Łzy na twarzy może być oznaką, że blisko sideltsa mężczyzna zmarł, kiedy był otoczony drutem kolczastym. Zatem więzień opłakiwać śmierć rodzimej duszy, nie okazując słabość w tym samym czasie.

łezki tatuaż pod jego okiem w Australii ukłucie, a przez życie, którzy popełnili przemoc wobec nieletnich. Ale to nie zatrzymuje młody Amerykanin ramek kutas tatuaż łzy na twarzy, aby wyglądały bardziej brutalny i bardziej strome.

Były Związek Radziecki znalazł trochę łza tatuażem ludzi. Najczęściej, to fatalny słona kropla jest stosowany jako dodatek do każdej tatuaż podkreślić smutek. Więc lepiej nie ufać zachodnie idee i nie przebić sobie łzy na twarzy, aby uniknąć potencjalnych problemów i problemów.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż słowiańskich run
Następny artykułTatuaż słoń