Piwonia tatuaż

W kulturze Wschodniej piwonia symbolizuje męskość, więc tradycyjnie tatuażem piwonia należy do mężczyzn. Mówi się, że na Wschodzie kwiat ten człowiek tak głęboko symbolicznym i czczony jak Lotus, Sakura, irysa i chryzantemy. Wraz z innymi kwiatami, piwonie są ulubionym tematem malarstwa chińskiego. Szkice tatuażami przedstawiającymi piwonia są zarówno czarno-białych i kolorowych.

Znaczenie tatuażu piwonia — że bogactwo, szczęście, sukces, młodzież. Obraz piony na męskim ciele — nie jest zjawiskiem nowym, ma głębokie korzenie. Więc notorycznie samuraj często stosowane do tatuaży ciała drapieżnych zwierząt, takich jak fikcyjne i rzeczywiste.

Jednocześnie blisko tygrysy, lwy i smoki są często przedstawiani piwonii. Dziwne sąsiedztwo, cokolwiek powiesz, jednak i on miał jakieś zasługi. Wierzono, że z pięknem kwiatu piwonii hamuje nadmierną agresję i autorytetu stwarzanego przez drapieżniki, dodaje do stanu obrazu.

Chińczycy dają sobie kwiaty, takie jak pragnienie bogactwa i dobrobytu. Warto zauważyć, że orientalnych opowieści często kończy się z faktem, że bohater wpada w ogrodzie kwitnących piwonii. Dzieje się tak, gdyby rozwijała się pod koniec swojej drodze.

W Japonii, piwonie podane są tylko dla tych, którzy naprawdę kochają. Od czasów starożytnych, ten kwiat jest symbolem wyznań miłosnych. Ale w starożytnym Rzymie on wykonany dumę. Jednak w wielu kulturach piwonia niesie pozytywne znaczenie.

Wiadomym jest, że w tradycji piwonii Wschodniej zidentyfikowanego z samego cesarza, a nesluchayno.Lyudi to dawna zauważyłem, że to jest bardzo silne i odporne kwiat, w pewnym sensie nawet nietykalny, bo prawie nigdy nie zachoruje i niszczeje, to nie siedzieć pszczoły i inne nasekomye.Otsyuda najwyraźniej dzieje escheodno wartości piwonii tatuaże — uczciwość, siłę i wytrzymałość.

W piwonie były Rosję z Chinami; przynieśli Peter I. Flower natychmiast zakochał się w szlachetnych ludzi, a wkrótce działa jako ich posiadłości. Tak, że zwykli ludzie nawet przydomek „Panska kwiat.” Tych kwiatów zrobić wspaniałe perfumy. Z ich płatków biorąc kąpiele, które zostały uznane za lecznicze.

Pomimo faktu, że tatuaż piwonia jest uważany za symbol męskiej, często jest przebić się i kobietę. Chodzi tu nie tyle jakość kwiatów, ale w jego prawdziwego piękna, ale ona nie może pomóc, ale urzekają.

Z kobiecego ciała piwonii wygląda nie gorzej niż mężczyźni. Wynika to z faktu, że piwonia nie tylko używane do malowania — sprawnie dostarczyć może być naprawdę zachwycający. Ponadto, ludzie mają tendencję do inwestowania w ich własnym tatuażami, zrozumiałe tylko zmysłami, więc można powiedzieć, że taki tatuaż, w razie potrzeby, odpowiednie dla każdego.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż z Panther
Następny artykułTatuaż papuga