Tatuaż piramidy

W dawnych czasach, obrazy piramidy były dość popularne, więc jest źródłem szczególnego zachowania energii. W mitologii egipskiej, stwierdzono, że w piramidach skumulowanej energii słonecznej, jak Boga Słońca i wcielony w piramidach.

Czas mija, a niektóre wartości są zmieniane. Tak więc, w dzisiejszych czasach, tatuaż na obrazie ciała piramidy, oznacza poszukiwanie, rozwój, samodoskonalenie. Ale o wiele znaczeń, więc tatuaż może być interpretowany jako symbol bogactwa, przyciągnięcie dodatkowych środków jako symbol obfitości.

Znaczenie tatuażu piramida wyjaśnione w różny sposób, ale ma ogólne znaczenie — rośnie. Piramida dąży ku górze, to jest trwałe i odporne. Podobnie, każda wartość, która jest osadzona w szkicu, będzie wieczne.

Osobno należy powiedzieć o znaczeniu tatuaż związany z lokalizacją piramidy. Korzystna wartość ma tatuażu bazie zlokalizowanej w dół i skierowane do góry. Jeżeli piramida góry nogami na rysunku. To zły znak. W tym przypadku, wszystkie wartości zostaną przeniesione na dokładnym przeciwieństwem. Na przykład, obfitość pieniędzy trafi do spadku, a także o każdej samorozwoju mowy nie może iść.

Znaczenie tatuażu piramidę wyraża samopoczucie, stały wzrost duchowy i jedność ideologii. Kontrast światła i ciemności są wskazane w jej bokach trójkątnych, symbol podstawy wyraża zamieszkanej ziemi. Obraz na ciele tej tajemniczej postaci mówi również obfitości pieniędzy i życia w luksusie.

Ogromna moc tatuaż piramidy pełne energii życiowej, co ma pozytywny wpływ na jego właściciela, ponieważ jego wizerunek, pomaga dążyć do doskonałości w każdym kierunku, niezawodny maskotki.

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułSum tatuaż
Następny artykułTatuaż Piranha