Tatuaż piłka 8

Człowiek ustawione zęby na jego tatuaż ciała z znaczenia, otrzymuje pewnego rodzaju talizmanu. Niektórzy widzą tatuaż przedstawiający kulę z numerem 8 Ball obrazek pochodzi stylu starej szkoły, który jest domem dla Ameryki, i jest związany z gry w bilard.

Znaczenie tatuażu balon 8 mogą być różne, mają różne znaczenia, w zależności od tego, gdzie się go stosuje. W kuli bilardowej zdobył 8 jeśli za jednym zamachem, oznacza to awarię partii, najważniejsze, że piłka nie został wrzucony do kieszeni od razu, za pierwszym razem. Wiadomo było, że w czasie bilardem są dostępne w dużych ilościach alkoholu, narkotyków, hazardu i kobiet.

W związku z tym przewoźnik balon 8 tatuaż może być oceniana jako kochanka zagrożenia i zależne privratno losu. Jest to bardzo odważny człowiek, który nie jest zdegustowany życie geja z hazardu, alkoholu i innych skrajności.

Wielu wierzy, że piłka 8 reprezentują odtwarzacz do życia, jakby szczęście fortunę. zwraca również uwagę, że właściciel tatuażu jest gotowy rikovat bez zastanowienia, ryzyko to jest uzasadnione, czy nie. Szkic tatuaż kuli 8, jak widzimy, hazardu, dzielni ludzie chcą spróbować swoich sił na próbę.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż słoń
Następny artykułTatuaż trzmiel