Tatuaż pawia

Przez cały czas, pawie są związane z niesamowitej urody, bogactwa, wielkości, szlachty, a nawet rodziny królewskiej. Jest bardzo pogodny charakter, który często służy uosobienie słońca. I między innymi tatuaż paw jest symbolem miłości, nieśmiertelności, chwały, różnorodność, długowieczności. Te ptaki są niemal zawsze związane z jasnością życia i dążenie do pełnej samorealizacji, z bezgraniczną radością.

Szkic tatuaż paw wygląda cudownie, gdy jest ona wykonywana w dużym rozmiarze i kolorze. Stosuje się taki obraz może być bezpośrednio na różnych częściach ciała, takich jak pas, a tylna i udo lub ramię bezpośrednio.

ogon pawia, podobnie jak jego pióra, ma głęboką treść semantyczną. Ponadto, wzór, który znajduje się na ogonie ptaka, od okresu greckiego jest postrzegany przez ludzi jako symbol nieba, który jest bogato ozdobione gwiazd.

W buddyzmie wielkim fanem pawich piór jest symbolem prawdziwego współczucia. Chińczycy odnoszą się do paw przynajmniej z szacunkiem, to jest dla nich symbolem majestatu, przynależności do wysokiej pozycji w społeczeństwie. Cesarz jest w stanie dostarczyć pawie pióro w miejscu znaku, uznano za bardzo honorowy.

Chrześcijanie też należał do tego pięknego ptaka z wielkim szacunkiem. ogon Peacock jest bardzo przypomina halo, i wzór na ogonie jest bardzo podobna do oka. A oczy chrześcijaństwa jest uosobieniem wszystko oko Kościoła. W bardzo dużej liczby wartości paw tatuaż kulturowego związanego z mocą.

Dziś paw tatuaż jest często używany jako symbol naturalnego piękna, jasność kolorów, różnorodność świata, ujawnieniu tajnych możliwościami człowieka. Nieco mniej, ale nadal spełnia i negatywne cechy tej postaci. Peacock jest czasem związana z dumnego zwierzęcia, próżno szukając tylko do piękna zewnętrznego. Jednak warto zauważyć, że negatywne cechy pojawiły się znacznie później. W starożytnym zrozumienia wartości te nie były.

Tatuaż przedstawiający pawia idealny niezwykła, wesoła osoba, która ma tendencję do podejmowania ryzyka. paw tatuaż będzie przydatna, jeśli zamierzają budować swoje życie w taki sposób, że został on zdominowany przez prawa urodą i wdziękiem.

I pamiętaj, że cokolwiek paw tatuaż szkic — najważniejsze, że to był wyjątkowy!

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTattoo Grin
Następny artykułPuzzle tatuażowe