Tatuaż z Panther

Obraz Panthers dzisiaj duże zapotrzebowanie zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet, ponieważ jest tajemnicze i piękne zwierzę nadają różne cechy właściwe dla obu płci. Panther tatuaż szkice wykonywane są nie tylko w czerni i bieli, ale także w kolorze i są stosowane do każdej części ciała, wybranej przez klienta.

Od czasów starożytnych wiadomo było dwa rodzaje Panther: żółty (Leopard lub Jaguar) i czarny. Pierwszym był nieodmiennie wiąże się ze słońcem i światłem dziennym, a drugi z ciemnych i tajemniczych sił księżyca i nocnej. Do dziś przetrwał stowarzyszenie lamparta z mocą i bezwzględnością, bo ta bestia po całej ludzkiej egzystencji sprawia, że ​​ludzie podziw i respekt.

Panther w starożytnych Chinach był uważany za podły i okrutny bestia, była traktowana z ostrożnością. Jednocześnie niektóre z narodami Europy i Azji nazywa tę wdzięczną drapieżnika nieustraszony opiekuna.

Uważa się, że szczepy Maya kształt pantery zawarte nadprzyrodzonych mocy, tak shamans często ubranego w skórze tych zwierząt podczas ich rytuałów. Dla nich, pantera nie był wojownikiem i mądrym strategiem. Również leopard skóry wykorzystywane i kapłanów starożytnego Egiptu.

Lamparty wzniesiona do rangi świętych zwierząt na terytorium dawnych państw afrykańskich. Starożytni Grecy wierzyli, że Pantera stały atrybut boga wina i radości Dionizosa. Czasami legendy łączący zwierzę do świata zmarłych i duchów. Niektórzy chrześcijanie nie lubią tego zwierzęcia, bo dla nich to jest symbolem zdrady, zdrady i grzechu.

Kobiety, które decydują się wybrać jako szkic tatuażu pantery, wierzą, że wartość tatuaż pantera — to zmysłowość, delikatność, wdzięk, nieustraszony miłość jego rodziny, silny instynkt macierzyński i uroczy piękno. Ta interpretacja jest naprawdę istnieją w niektórych kulturach.

Dzisiaj, podstawowe wartości obrazu w tatuaż pantera jest: siła, odwaga, męstwo, odwaga, męstwo, odwaga, upór, spryt, przywództwo, wolność od ograniczeń i bezgranicznej miłości do życia.

Szczególne znaczenie ma wizerunek stalking pantery. Konstrukcja ta symbolizuje kruchość życia, jego przemijalności i kruchości naszego istnienia. Ten tatuaż zawsze będzie przypominać swojego właściciela zbliżającej się śmierci i skłonić go dać sens i znaczenie każdego dnia.

Tatuaż Panther skoki — jest symbolem buntowniczego ducha agresji i, jak również oznaką posiadania magicznych i nadprzyrodzonych mocy.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Omega
Następny artykułPiwonia tatuaż