Tatuaż Panda

Tatuaż panda weszła w modzie dopiero niedawno, to nie jest jeszcze powszechne, głównie w krajach azjatyckich i europejskich. W ostatnich latach, można je znaleźć w Rosji. Ale samego zwierzęcia, która jest znana w Chinach jako „bambus misia” na żywo można zobaczyć jeszcze rzadziej. Jest to rzadkie gatunki wymienione w Czerwonej Księdze. Piękne czarno-biały miś ma wesoły, sympatyczny usposobienie, więc jego obraz zawsze są pozytywne i ustawić na dobre.

Rozproszone kilka opcji panda tatuaż szkice. Jeden z nich — słynny czarno-biały rysunek, emblemat z World Wide Fund for Animal Welfare. Znaczenie tatuażu panda w tym przypadku — na pomoc dobrych uczynków, walkę o środowisko.

pandy obraz do wielu ludzi, symbolizuje także otwartość i życzliwość. Wynika to z tradycji chińskiej dyplomacji — dać tego cennego zwierzęcia jako znak zaufania i specjalnego układu. Gest ten jest również nazywany „dyplomacja pandkowate”. Jak wiecie, pandy żerują na produktach roślinnych, więc znaczenie tatuażu jest także wsparcie wegetarianizmu i weganizmu od.

Tatuaż Panda dobrze z obrazami innych znaków azjatyckich — bambusa, lotosu. Przynosi uśmiech, jest przypomnieniem dzieciństwa. Panda siedzi na różowy kwiat lotosu — znak otwartości i mądrości.

Ten tatuaż jest za właściwe dla kobiet i mężczyzn. Będzie on odpowiadał mężczyzna dziecinne, dobroduszny i zabawy. Obraz podkreślać styl właściciela, jego fascynacja rarytasów. Tatuaż panda wybrani ludzie są nadzwyczajne, z ciekawą świata wewnętrznego, niezależny i spokojny.

Dla młodych ludzi, dobry wybór — Tatuaż Kung Fu Panda, bohater słynnej kreskówki. Ten obraz jest dla fanów serii, będzie mówić o odwadze i humoru właściciela. Znaczenie tatuaży — odwagi, zaradności i życzliwości, symbolizującej charakter.

Młode dziewczęta są popularne małe kolorowe tatuaże: Panda ze skrzydłami, kwiat, łuk lub panda spania. Puszysty, dotykając małe zwierzęta pluszak przypomina sprawia, że ​​chcesz udaru niej. Panda tatuaż ze skrzydłami symbolizuje lekkość i duchowości, korzystających z życia, beztroski i zabawy. Małe miniaturki panda tatuaż można umieścić na goleń, łydki lub nadgarstka.