Tatuaż nosorożca

Rhino tatuaż, który zdobi ciało, uważany jest za bardzo kontrowersyjne. Rhino jest znakiem trwałość, stabilność i nie zmieniają nastawienie do życia.

Kultura chińska wierzy w moc zwierzęcia, które może przynieść szczęście i fortunę. Dało to sens mówienia o niekontrolowany. Znaczenie tatuażu Rhino — posiadać niezatarte cechy charakteru. Ten tatuaż może zdobyć sam siebie człowiek nie zmienia swoich przekonań, jeden, że kłopoty i uciski nie są w stanie złamać.

Horn obdarzony również z atrybutów magicznej mocy. Bezsporne jest, że jest on w stanie chronić przed niekorzystnymi sytuacjami, a jednocześnie uczynić osoba udany. Z rogów związanego predyspozycji do wydłużenia aktywności życiowej, jest symbolem czystości, które świeci w ludzkich sercach, pomaga spotkać kogoś bliskiego.

Rhino ma tatuaż, czasami czuje, że jest pod opieką zwierzęcia. Jako nauczyciel, Rhino nauczy tatuaże mistrzowskie kochać dary natury, a wszystko dobre, co istnieje wokół.

Obraz nosorożca uważany jest mężczyzna, bo nie mają łaskę i tkliwość. Jest wytrzymały, ma brutalnej siły, agresywne, a każda minuta jest gotowy, aby odzyskać honor. Tatuaż nosorożec pomaga zdobyć oczu duszy, przyczyniając się do zachowania wartości życia.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułNożyczki do tatuażu
Następny artykułTatuaż notatki