Noc tatuażu

Tatuaże są na różne tematy, a nie jeden z najbardziej popularnych jest noc i wszystko z nim związane. Poświęcone temu zagadnieniu wiele szkiców przedstawiany ludzki organizm. Jakie są motywy i wartości tatuażami przedstawiającymi stwory nocy?

Tematem nocy jest w kontakcie z archetypu ciemności, tajemnicy. noc Symbole są bardzo zróżnicowane. W okresie renesansu, w nocy było związane z destrukcyjną siłą, a nawet śmierci. Typowe obrazy tatuaże są czarne szczury, duchy, duchy, czarownice i inne rzeczy.

Jeśli weźmiemy pod uwagę całą noc poezji, wszystko jest odwrotnie: noc jest wypełniona wspaniałej tajemnicy, tajemnicy i rozgwieżdżonym niebem. W tym przypadku, tatuaż w formie gwiazdek, miesiąca, niebo i tak dalej są wyświetlane na ciele.

Z drugiej strony wartość nocnym tatuaż — czas miłości. Ta tajemnica i mistycyzm. Jak mówi Koran, cały sekret staje się jasne, określona w nocy.

Znaki są nocnych marków mówić, maki, różne maski. Również zmienny noc. Nazwa zjawiska znanego w mitologii greckiej, a także w Indiach. Nazwa i martwy język Lila noc tłumaczy się jako „gry”.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż notatki
Następny artykułŚwieca do tatuażu