Tatuaż nietoperza

Bat — dość ciekawy zwierząt. Wyjątkowość daje mu fakt, że jest ona tylko latające ssaki. nietoperz tatuaż ma dwa zestawy wartości, z których jeden niesie negatywne znaczenie, podczas gdy inne — wręcz przeciwnie, pozytywne. Szkic tatuaż bat zwykle odbywa się w czerni i bieli, rzadko dodać inne kolory.

Pierwsza grupa interpretacje związane z bat zwierząt drapieżnych uosobienie zła, zagrożenia i śmierci.

Ludzie wierzyli kiedyś w tradycji faktu, że obraz tego drapieżnika przekształconej różne złe siły w obliczu wilkołaki, wampiry i wiedźmy. Specjalna awersja zainspirowało oddzielne gatunki nietoperzy — Mysie wampirów, które polują w nocy, atakując ludzi i zwierząt stałocieplnych, i żywią się ich krwią. Nie jest zaskakujące, że ich sposób zaszczepić strach i przerażenie.

W średniowiecznej Europie, na długo przed narodzinami chrześcijaństwa, ludzie byli przekonani, że nietoperze są w stanie odczuwać wszystkie tajemnice i nieznane w naturze, interakcji z nieziemskich światów. Z tego powodu, te drapieżniki żył w czarownice i wróżki domach, które są często używane w swoich rytuałach.

Po powstaniu chrześcijaństwa, społeczeństwo stało się skojarzyć je z samym diabłem. Dlatego te zwierzęta ubite i trup nietoperza, wiszące blisko domu, wzbudza zaufanie do ochrony przed złymi duchami.

Starożytne ludy Brazylii i Ameryki byli przekonani, że nietoperze są bogiem piekła wrogiem wszelkiego światła i dobra, a wielu nawet uważali, że są w stanie połknąć słońce.

Japoński że wsparcie takiego tatuażu jest w ciągłym stresie psychologicznym.

Jednak istnieje również naprzeciwko podejście, bo jeśli nie uważają przedstawicielem nietoperzy oderwania od położenia mitów, przesądów i wróżb, ma wiele pozytywnych cech.

W starożytnym Rzymie, zwierzę był czczony i szanowany za jego nadzwyczajne poczucie przestrzeni i ostre widzenie, pozwalając mu latać bez wpadając na przeszkody w ciemności. Dlatego nietoperz stał się symbolem ostrożności i rozeznania. W starożytnej Grecji, jest to oznaka macierzyństwa i płodności.

Homer przypisać wartość do podziemi, jak, jego zdaniem, dusze zmarłych latać na skrzydłach nietoperzy.

Chiński interpretować go jako prekursora szczęścia. Tatuaże w formie pięciu nietoperzy w Chinach wskazują, że dana osoba będzie wszystko: zdrowie, długowieczność, bogactwo, szczęście, spokój, ponieważ są one zawsze.

Ze zdolnością do przedstawicieli rzędu nietoperzy doskonale stałych na każdej powierzchni w Bułgarii wartość tatuaż bat — powodzenia i sukcesu, która wydawała się „czepiać” do mediów.

Indianie nietoperze przepisać wartość podróży, ożywienia i marzeń. Ze względu na premierze filmu „Batman” bat stał się symbolem superbohatera. Zatem wartość tatuaż z wizerunkiem nietoperza będzie miał wartość, która stawia poparcie. Ale jeśli ma się wypełnić tę postać, ale niech twój pan przygotuje dla Państwa wyjątkową szkic tatuaż bat.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż las
Następny artykułTatuaż gil