Tatuaż Narcyza

To wizualnie delikatny i łatwy kwiat to róża, w rzeczywistości zawiera wiele ukrytych znaczeń. Tatuaże w formie narcyza jest wybierany dla jego piękna dziewczyna. Ale znaczenie tatuaż róży — śmierć w okresie dojrzewania, snu i regeneracji.

Narcyz słowo pochodzi z tego samego źródła co słowo „znieczulenia”. Ten kwiat ma właściwości narkotyczne, ale dlatego, że w dawnych czasach uznano „kwiat zapomnienia.” Narcyz symbolizuje, że śmierć jest tylko sen, to oznacza odrodzenie.

Ale dodatkowo, nie możemy zapominać, że legenda młodego mężczyzny o imieniu Narcyz zakochał się w swoim własnym odbiciem i zmarł z niego. Jeśli zdecydujesz tatuaż szkic narcyz pamiętać, że ten kwiat jest symbolem narcyzm, próżność i frywolności, niekiedy — głupotą.

Zabawne jest to, że w Chinach, roślina ta nazywana jest wieczne wody, jest symbolem miłości pary, która staje się maskotką małżeństwa i szczęśliwego życia. Ponadto, jest on uważany za znak pięknej młodości, najpierw w miłości. I nie ukrywam, tatuaż z wizerunkiem Narcyza. Ten kwiat kwitnie od reflektorów.

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Marilyn Monroe
Następny artykułTatuaż słuchawki