Tatuaż małpa

Jest to dość rzadkie, jak tatuaż małpy. Fakt, że interpretacja obrazu tego zwierzęcia jest dość niejednoznaczne i rozchodzą się w zależności od stylu obrazu. Znaczenie tatuażu małpa zależy przede wszystkim od tradycji, w której jest wykonana.

W chrześcijaństwie, małpa oznacza: próżność, pożądanie, degradację moralną, pragnienie dóbr materialnych, grzeszność. Monkey asystent chrześcijanie wierzyli diabła. W gotyku małpy uznano za symbol upadku, a jeśli zwierzę zostało wprowadzone w łańcuchach, oznacza to zwycięstwo nad grzechem.

kultura wschodnia traktowana nieco inaczej do symboliki i małpa uznano pozytywny charakter. Na przykład małpa Hanuman był wierny sługa Ramy różniły ogromną siłę i niezwykłą mądrość.

Chiński zwierzęcy tatuaż oznaczało poczucie humoru, doskonałej pamięci i dobrej inteligencji. Monkey związane z wydajności, oszczędności, uporządkowania, gospodarce i właściwej postawy wobec pieniędzy. Człowiek, który zrobił sobie tatuaż, lubi podróżować, znał kilka języków.

Tybetu, na przykład, te zwierzęta były leczone tytułu jako ludzkiej przodku. Japończycy wierzą, że to zwierzę chroni dzieci i słynny obraz, który przedstawia trzy małpy, oznacza mądrości, lecz roztropność.

Często wytatuowane małpy wykonać w stylu kreskówki, wystawnego wszelkie niedoskonałości człowieka i ich ośmieszanie. Pomimo rzeczywistych sprzeczności w interpretacji obrazów małp, w ogóle, tatuaż jest odpowiedni dla osób towarzyskich i aktywnych.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż mrówkę
Następny artykułTatuaż ośmiornica