Tatuaż maku

Prawie wszystkie tatuaż przedstawiających kwiaty są głębokie wewnętrzne znaczenie, zakorzenione w przeszłości. mak tatuaż jest również nie jest wyjątkiem. Często tatuaże kwiatowe błędnie kojarzyć tylko z kobiecością. Jeśli chodzi o maku — to równie dobrze nadaje się zarówno do kobiet i mężczyzn, jak reprezentuje zupełnie różne właściwości nieodłączne równie tak, i inni. Szkic tatuaż maku działają zazwyczaj w kolorze, i nakłada się na ramię, plecy, uda, podudzia i innych miejscach.

W dawnych czasach, mak są spożywane jako pomoc snu. Wtedy jeszcze nie wiem o narkotycznych właściwościach tego kwiatu. Jeżeli dana osoba brała przedawkowania magicznego leku — może to trwać wiecznie królestwa Morfeusza.

Z tego wywodzi się mak tatuaże wartość jako wiecznego pokoju, zapomnienie, sen i śmierć. Starożytni Etruskowie Według legendy szyte ubrania Mak boga podziemi. Niektórzy ludzie uważają, że od tego czasu pochodzi tradycję obrazów demonami i innymi mieszkańcami podziemnych w szkarłatne lub czerwone szaty.

Starożytni Grecy przyniósł mak głowy jako ofiarę dla swoich bogów, zastępując ich ludzkie głowy. Nie jest to jednak konieczne, aby dostrzec, że kwiat tylko w tym aspekcie, istnieją inne organizacje związane z jego wizerunkiem.

Tak więc, na przykład, wiele starożytnych cywilizacji kwiaty maku zdobi swoje świątynie i święte naczynia, szczególnie w czasie wakacji. W starożytnej Grecji, mak był uważany za symbol miłości i prawdy o nim w miłości młodych mężczyzn i kobiet uznawane wzajemnie uczuć przetargowych, wypowiedział przysięgę miłości i wierności. Grecki dziewczyna czasami zastanawiał się Maqam aby dowiedzieć się, czy ich ukochanej wiernych.

W Wielkiej Brytanii, ten kwiat jest symbolem męstwa i honoru wojskowego i hołd pamięci uczestników i zginął w czasie II wojny światowej. Na uroczystości z okazji wspomnienia dnia, każdy trzyma się z jego piersi lub mak ikoną obrazu. Dlatego w tym sensie, mak tatuaż może być również związane z tatuażami Armii.

W Rosji, mak jest zawsze kochany i czczony. Tutaj kwiat jest przede wszystkim jako symbol wiecznej młodości i piękna. Stwierdzono również, że mak sugeruje ulotność życia, a mimo to przynosi zapomnienie i wyrzeczenie się ziemskich problemów i obciążeń.

Niewątpliwie w wartości tatuaż mak każdy wkłada coś własnego. Dla niektórych jest to pamięć o wielkiej miłości, przysięga wierności, albo wspomnienie jakiegoś ważnego wydarzenia. Dla innych — to jest niezwykle piękny kwiat, jasne i żywe, jak w młodości, a samo życie. A ktoś inny — nie szuka żadnych ukrytych znaczeń i interpretacji, i wybiera obraz, po prostu dlatego, że podoba mu tatuaż z makiem.

I pamiętaj, że cokolwiek mak szkic tatuaż — najważniejsze, że to był wyjątkowy!

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Lily
Następny artykułTatuaż Mlecznej Drogi