Tatuaż lampart — wartość, szkice tatuaży i zdjęć

Leopard tatuaż jest dość popularny zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Ten symbol jest wybrany ze względu na elegancję i moc. Szkic tatuaż lampart wygląda równie dobrze zarówno w kolorze oraz w czerni i bieli. Zastosuj obraz, zwykle na klatce piersiowej, ramion, ud, pleców, jak również innych części ciała.

Leopard — szybki, gwałtowny zwierzę z prawdziwie królewskiego majestatu. Co więcej, teraz lampart jest uważane za oznakę przepychu. W dawnych czasach wierzono, że człowiek, który pokonał pantery staje się krokiem nad innych. Dlatego rządzący zdobi się ze skór zwierzęcych. Plamy na skórze symbolizuje oko. Zdają się mówić: „Wszyscy widzą i wiedzą wszystko”

Leopard — tradycyjny symbol Anglii, jest to związane z pragnieniem wolności. Leopard tatuaż jest symbolem odwagi, okrucieństwem, śmiałością. plemiona afrykańskie jeszcze rozważyć świętym zwierzęciem. Szamani ubranych w skóry lamparcie, komunikować się z bogami. Egipcjanie wierzyli okrutny koci towarzysz boga Ozyrysa.

W chrześcijaństwie, lampart był symbolem grzechu, współsprawcy diabła. W neolitycznych kultur Azji Mniejszej — oznaką płodności samic bóstwa. W dawnych czasach wierzono, że lampart — potomstwo pantery i lwa, symbol męstwa, wierności i okrucieństwem. Jak Panther i Tiger, wyraża siłę. Na początku mitologii chrześcijańskiej, zwierzę to potwór morski. W niektórych mitach jest mężczyzna przyjaźń.

W naszych czasach, gdy wartość Leopard tatuażu definiowana jako moc, prędkość i wysokość. Tatuaże stosowane do każdej części ciała, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nadaje się do pojedynczych ludzi, idąc przez życie na własną rękę, w stanie dostosować się do trudnych warunków ustalania wielkie cele, odważny i Hardy.

Leopard tatuaż może wiele powiedzieć o jego właściciela. Łatwo zarządza ludzi, nieco egoistyczny, samolubny, gwałtowny w myśleniu i działaniach.

Magiczna praktyka reprezentowane tatuaż jest symbolem czarowników i szamanów, czyli wyższość nad ciemnymi siłami sił lekkich.

Mieć na jego ciała szlachetnym i wyrafinowanym stylu rysowania. Najczęściej tatuaż lampart odbywa się na Zachodzie. Niemniej jednak znaczenie rysunek talizman zyska tylko wtedy, gdy dana osoba jest niezależna od opinii innych i wie czego chce od życia.

Czarny lampart jest uważana za bardziej agresywny znak. I to ma miejsce w kulturze tatuażami. Jednakże, cętkowany kot na ciele wygląda o wiele ładniej.

I pamiętaj, że cokolwiek lampart tatuaż szkic — najważniejsze, że to był wyjątkowy!

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Panda
Następny artykułTatuaż Leprechaun