Tatuaż książka

Tatuaż z symbolem książki nie jest często spotykane wśród innych. Zazwyczaj szkic tatuaż książka zawiera również inne elementy, takie jak mądrej sowy lub papeterii. Figura stosuje się do wszystkich części ciała: ramienia, nogi, szyi, piersi itd ..

Uważa się, że pierwsze rysunki bielizny (z wprowadzenia barwnika bezpośrednio pod skórą), pojawiła się na początku XIII wieku. Bałagan artystów urządzone im swoje ciało do radości publiczności. Potem ta sztuka „migracji” w środowisku cyrkowym w tym samym celu.

Gangster i bryczesy świata symboliki złodzieje została użyta jako rodzaj nośników i mediów komunikacyjnych. Ta „wizytówka”, dobrowolnie lub przymusowo zdobył w więzieniu nie jest „erase”. Tatuaż stał się głównym tożsamości, w którym ludzie „świata złodziei” zdefiniować «nas» ​​i «ich».

Zgodnie z tatuażem można określić liczbę ludzkich przekonań, jego przeszłości kryminalnej, uzależnień, a nawet charakteru erudycji. Jednak w naszych czasach „tatuaż” jest nie tylko popularny w świecie przestępczym, ale również w zwykłych rzeczy tego świata. Jedyną różnicą jest to, że wartość i znaczenie tatuaży różna. A żeby nie dać się „uwięziona”, przed wykonaniem „Memoriał charakterystyczny znak” potrzebę poznania jego symbolikę.

Unified klasyfikacja i systematyzacja tatuażami nie jest dostępna. Można podzielić je na wiele cech: na temat rysunków (liryczne, religijne, pornograficznych, historyczne, itp …); przez miejscu na ciele; Złożoność i sposób wykonania; według płci, na ukrytej wartości, orientacji seksualnej i tak dalej. zm. tatuażami Produktu ogromne.

Tak, tatuaż „książka” — jest, co do zasady, wiedzy, charakteru, nauki i filozofii. Ten tatuaż jest wybierany przez ludzi, którzy szanują władzę nie tylko umysł, ale także wytrzymałość. Wraz z tatuaże w formie książkowej w organizmie mogą występować w formie tatuaży wawrzynu, AX, lew, tarcza miecz. Na przykład, jeżeli przed leżącej lub siedzącej lew jest jak otwarta książka, symbolizuje mądrość. „Środowisko bandyta” jest uważany tatuaże „organy”. Prawie zawsze ukłucie w klatce piersiowej.

Jeśli oprócz stroik książki istnieje „przyrząd do pisania”, na przykład długopis, to znaczy, kreatywność i istnienie statycznego. Jednakże wartości średnie książek bandyta tatuaż z urządzeniem zapisu zmienia się dramatycznie. Tatuaż „mnich z piór pióra gęsi siedzi na książce” może oznaczać tylko jedno: średnia tatuaże — Hustler, który sprawia, że ​​jego drobne kradzieże ostry krawędziach obiektów (pierścionki, monety, maszynki do golenia).

Kodeks karny albo kodeks karny, przebita przez ostry sztylet wskazuje, że jego wsparcie — anarchista, który zaprzecza moc. Kłuć, zazwyczaj na przedramieniu.

Kodeks karny z głową węża razem, czubek sztyletu przebił przez czaszkę, okno komora i oglądać wieżę — kompleksowa kompozycja może być „read” jako „zemsta prokuratora.” Broszura żadnych śladów na różnych częściach ciała.

Pamiętaj, że niektórzy bez względu na tatuaż szkic przedstawiający książkę, najważniejsze, że to był wyjątkowy! Oto zdjęcia z tatuażami z charakterem książki obraz z różnych rzemieślników za inspirację.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułKlucz do tatuażu
Następny artykułTatuaż Cobra