Tatuaż Kruka

Tatuaż z wizerunkiem wrona jest jednym z popularnych. Wiąże się to z dawnych wierzeń, z których większość jest ptak związanych z ciemnych i mało sił. Szkic tatuaż kruk jest najczęściej wykonywane wyłącznie w czerni i bieli, rzadko dodaje się do każdego koloru. Zastosuj taki tatuaż na ramieniu, klatce piersiowej, plecach i innych częściach ciała.

Starożytni Celtowie wierzyli, że wrony — jest to jeden ze złych bohaterów, a nieodmiennie wiąże Ptak o krwawych kultów satanistycznych rytuałów, magii, bogini Morrigan walk, a także duchy wojny i śmierci. Wrony przetrwa do trzystu lat podawanie wyłącznie padliny, i fakt ten spowodowało innej legendy, zgodnie z którym reprezentacja tego złowrogiego ptaka symbolizuje wiatr i samotność.

Religia chrześcijańska jest pomocnikiem ptak z samym diabłem, ale twierdzi, że kruk pomaga tym, którzy wybrali drogę ascezy. W starożytnym Egipcie, czarny kruk był symbolem zniszczenia, agresji i gniewu, a narody skandynawskie Uważa kruk towarzysz Odin boga wojny.

W niektórych wierzeniach kruk działa jako posłaniec bogów z królestwa zmarłych, aw rosyjskich bajek, ptak ten jest związany z magią, ponieważ często towarzyszą czarodzieje, czarownice i czarodziejów. Te negatywne interpretacje niektórzy ludzie przyjęli prawdę i dzisiaj, tak aby osoba wybrana jako szkic tatuażu obrazu tego ptaka, konieczne jest, aby pamiętać.

Jednak pomimo pozornej mroku, Raven tatuaże w niektórych kulturach ma wartość dodatnią. W starożytnym Rzymie, ptak symbolizuje nadzieję, bo krzyk kruka był podobny do łacińskiego słowa „atramentu”, które oznacza „jutro”.

Chińskie wrony — symbol energii, determinacji i wytrwałości. Tam też urodził legendę Świętej kruka, który mieszka w słońcu i symbolizuje ruch ciał niebieskich: świt, południe i zachód słońca.

W Afryce, wrona jest związany z powszechności i uznają to najwierniejszy przewodnik człowiekiem. Kanadyjski Eskimosów i starożytni Hindusi czczą tego ptaka wielki szaman i praprzodek, więc czcić ją. W Japonii, wrony są związane z ciepłem rodziny i silnej miłości.

Obecnie powszechnie uważa się, że wrony — symbol mądrości, długowieczności samotności i wiedzy tajemnej. Poza tym, ten obraz ptaka może oznaczać ból straty. Pomimo ogromnej liczby różnych opinii i interpretacji, prawdziwy sens kruk tatuaż jest określana tylko przez jej właściciela. Zapytaj swojego mistrza, aby uczynić Cię indywidualną i niepowtarzalną szkic tatuażu wrony!

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż wróbel
Następny artykułTatuaż Ganesha