Królik tatuaż (królik)

Różne kultury zając tatuaż (albo królik) może być traktowana inaczej. W starożytnych Indiach, byli przekonani, że zając — uosobienie płodności w Japonii — mądrość i spryt, Anglia — intuicja. USA obdarzony cechy obrazu prawdziwego bohatera, bo jak zwierzę, w opinii Amerykanów, można oszukać, by pokonać wrogów. Chiński królik — symbol szczęścia i odrodzenia, młodzieży i przejście do czegoś zasadniczo nowego.

Szkic tatuaż zając wykonany w czerni i bieli i koloru wersji. Zastosuj obraz do dowolnej części ciała: ramion, nóg, pleców, klatki piersiowej, etc …

Najczęstszym wartość symbolu — płodność, kobiece i kochający. Zwierzę jest często związane z księżyca, co ma wpływ na funkcje rozrodcze. Dlatego w wielu kulturach kobiety, którzy marzą, aby zajść w ciążę, noszenie talizmanu w postaci zająca. Ponadto, pomógł w trudnym porodzie.

Królik jest czasem uznawany za posłańca za jego zdolność do poruszania się szybko, pokonywania przeszkód i znaki mylące, a tym samym ucieczki przed wrogami-drapieżników.

Ponadto, istnieją sprzeczne opisy.

Tak więc w jednym przypadku wartość tatuaż króliczka kobiety — Sexy, wolny styl życia i puszyć, a drugi — wręcz przeciwnie, czystością i delikatnością. W niektórych przypadkach, tatuaż z wizerunkiem może wskazywać homoseksualną przewoźnika.

W krajach zachodnich, ten tatuaż był związany z mistycyzm i magia (według legendy tej kultury zająca — asystent czarownic). Ale zwierzęcia łapy obraz posiada funkcję ochrony przed złym okiem.

W chrześcijaństwie, zając — znak Świętej Paschy i odrodzenie natury na wiosnę. W Grecji i Rzymie byli przekonani, że jest to symbol miłości. To nie przypadek, na zdjęciach obok Amora widać królika.

Oczywiście, aby cenią sobie tatuaż można wyraźnie odczytać i konsekwentnie, trzeba wybrać swój styl. Na przykład, gdy patrząc na obraz kreskówki przychodzi mi do głowy tylko wartość skojarzoną z niewinności i prawości.

Bardzo popularne różne zdjęcia królika z kreskówki „No, chwileczkę!”, Bajka o Alice i Roger Rabbit.

Jeżeli przewoźnik wybrał «» Playboy logo — jest oczywiste, że ten człowiek chciał podkreślić swoją seksualność. Dlatego też wybór stylu należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Żurawia
Następny artykułTatuaż Gwiazda Dawida