Tatuaż krokodyl

Znaczenie tatuażu „krokodyla” — jest to podstęp i nieustające dążenie do swego celu, nie jest gadatliwość i cierpliwości. I, oczywiście, jest moc. Ten tatuaż jest przeznaczona dla ludzi, którzy kochają ten sport, aktywny i celowe, a nawet nieco niebezpieczne.

Krokodyl na ciele mężczyzny — to agresja na kobiecego ciała — uosobienie matczynego, kobiecej mocy i mądrości, energii twórczej. Tatuaż „krokodyl” zawsze oznacza zdolność do szybkiego rozwiązywania coś i wzięcia odpowiedzialności za swoje działania.

Krokodyle — najstarszy i jeden z najbardziej krwiożerczych drapieżników Ziemi. Cywilizacja europejska jest symbolem żarłoczność, zniszczenie, boska kara za grzechy. W wielu krajach jest — alegoria sprytu i cierpliwości: cierpliwie czeka w zasadzce ich ofiarą drapieżnych.

W starożytności była uważana za reprezentatywną krokodyla, posłaniec transcendentalny świat, podobno pilnuje bramy piekielne. W krajach europejskich, to zwierzę zostało uznane za straszne, ale w Azji, Egipcie i Ameryce krokodyl zaufany symbol odrodzenia. Na przykład Indianie wierzyli, że na zachodzie słońca krokodyl połyka słońce a rano on pluje i tak nadejdzie świt.

Tatuaż krokodyla wygląda bardzo imponująco. Jest to ścieżka symbol w oddzielnym wierszu, pod prąd. Ten tatuaż może spowodować osobę, która nie woli powstrzymać konwencje, nie jechać w ramce. Szczęki zwierzęcia przedstawionego w tym przypadku może być rozwiązany.

Obrazy krokodyla często wyglądają zastraszenia, więc rysunek przedstawia mobilność, szybkość, cierpliwości, aby osiągnąć cel, oszustwa i urazę. Człowiek z krokodyla tatuażu często — hartowane, hartowane i przebiegły. Czasami kobiety zrobić taki tatuaż, płeć piękną, ten tatuaż jest symbolem energii, przepełnione i kreatywności.

Krokodyla tatuaż stosowane do różnych części ciała: tyłu, ramionach i nogach. Tatuaż różni popisowość, jasność i skutecznie.

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułPrzekrój tatuażu
Następny artykułTatuaż skrzydła