Tatuaż kot

Mężczyzna lub kobieta — zawsze jest symbolem ostry dowcip, inteligencję i wolność. Tatuaż z wizerunkiem kota jest częstsza u kobiet, chociaż mężczyźni też czasem dać swoje ciało poprzez różnorodność takiego wzorca. Cat — to nie jest zwiastunem porażki, z dala od niego. Tatuaż z kotem nie dają powodów do obaw o powodzenie i szczęście może Ci wysiąść.

Szkice kotów tatuaże wykonane w różnych stylach i są stosowane do wszystkich części ciała. Zadziwiające jest, ale przez długi czas tatuaż w postaci kota kaganiec wzór uważane więźniów, ponieważ najczęściej jest to po więzieniach ludzie, którzy służąc czasu na kradzieży, wyszliśmy z takimi tatuażami.

W „kot”, jeśli tatuaż pasuje magiczne moce. Po tym wszystkim, kot jest ucieleśnieniem pożądania, ciemności, tajemnicy. Być może jest to spowodowane faktem, że kot — symbol zła i złych sił, ten obraz zwierzęcia jest za prawidłowe tylko wypełnić zeków.

Szczególnie ostre koty ciemna strona oświetlony statutów chrześcijańskich, które wyniosły demon kot, zło, nawet szatana. Teraz jest inaczej, i dziewczyna, chodzenie z kotów tatuaż na nadgarstku lub kostce, będzie wyglądać bardzo modne i atrakcyjne.

Skąd został wypożyczony dobry stosunek kota tatuaże? Z pozytywnym wpływem kota obrazu, w tym zakresie, a większość kotów osoby uważanej Greków i Rzymian. Ich koty były związane z ciszy i spokoju, a także wolności.

Do tej pory trudno dziwić przez koty fakt kultu Egipcjan. Tak, to Egipcjanie przyjął tradycję szacunku i czcić tych zwierząt. Widzieli koty w wykonaniu swoich bogów, tak mocno wierzyli w możliwość zmiany kotu dużo w ziemskiej egzystencji narodu.

Szkice tatuaż z wizerunkiem kota w większości przypadków, czy czarny, więc kot w każdym przypadku uzyskać czarny. Nie należy przejmować się dawnych stereotypów i przesądów, Czarny kot tatuaż — to nie jest stalking cię niepowodzenie, i kolejna szansa, aby poczuć się swobodniej.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Kokopelli
Następny artykułTatuaż lalkarz