Tatuaż mosiężne kostki

Znaczenie kostki tatuaż utworzone nie tylko ze względu na charakter samego obrazu. Historia tatuażu wiąże się z losem marynarzy, którzy jako pierwsi po pogańscy kapłani próbowali się bronić z nieusuwalną bieliznę rysunków.

Ciągłe zagrożenia stojące przy morzu, stała się przyczyną odrodzenia kultury tatuażu. Knuckles zawsze uważana była za „rzetelny” broń, która została wykorzystana w walkach. Nie mogli być zaskoczeni jak sztylet.

Ale kiedy walka według zasad zostaną usunięte, Knuckles stał się ucieleśnieniem podłości. Bo nagle wydostać się z tulei i może zadać miażdżący cios wroga całkowicie nieuzbrojony. Jeśli ręka jest przedstawiony kastety, mówi o gwałtownym temperamentem właściciela. On jest zawsze gotowy do walki, nawet nie bardzo rozumiał sytuację.

Czasem tatuaż jest stosowana do tych, którzy czują się słabi. Każdy rzut oka na strony daje im siłę i kastety, gdyż chroni przed nagłym atakiem. Oceniać osobę tylko tatuaż prawidłowo. Wiele pozostało na obrazach ich ciała, które po prostu zaproponował kapitanowi lub stały się modne wśród gwiazd.

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTattoo kostki
Następny artykułTatuuj ostrze