Karty do gry w tatuaż

Tatuaż, który pokazuje, karty do gry, ma bardzo bogatą historię, której korzenie sięgają daleko wstecz w czasach starożytnych. Karty symbole mogą mieć interpretację zarówno pozytywny jak i negatywny, w zależności od którego punktu widzenia interpretacji zostaną przeprowadzone. Szkic tatuaż karty do gry są często przeprowadzane w wersji monochromatycznej, a wzór jest zwykle stosowany do górnej części ramienia lub klatki piersiowej.

Na przykład, w chrześcijaństwie karty są bezpośrednio związane z bluźnierstwem i pogardliwy stosunek do męczeńskiej śmierci Chrystusa, który jest znany ukrzyżowany na krzyżu. Pomijając znaczenie tatuaży grających w karty, możemy powiedzieć, że liczba ta jest prawie zawsze wygląda jasny i interesujący. Ale nie zapomnij o symbolach wszystkich rodzajów kart i znaków.

Wracając do tematów religijnych, należy zauważyć, że każdy kolor ma swoją własną interpretację religijną. Tak, że czarny włócznia przeszyła ciało Chrystusa, został zrealizowany w pik. Ale diamenty jest formą gwoździe, które były wymagane do brutalnych egzekucji. Krzyże — jest krzyż, ale pomiot reprezentuje samą wargę, który był używany w celu zmniejszenia cierpienia umierających.

Stan grzeszny kart do gry nie jest stracone, i w okresie renesansu, kiedy koszulki kart przedstawiających ludzkiego grzechu i wszelkiego rodzaju występków. Tatuaż „karty do gry” — to popularny wybór kasyna ludzi, którzy wierzą, że muszą maskotkę „na szczęście”.

Według jednej z wersji, która interpretować znaczenie takich tatuaży, karty do gry może pomóc znaleźć wyjście z każdej sytuacji, która jest szczególnie ceniony w branży. Taki tatuaż zaprezentuje swojego właściciela dookoła jak hazardzista, zawsze gotowy do podjęcia szansę na sukces w każdym przedsięwzięciu.

Oczywiście, tatuaże, które pokazują, karty do gry są bardzo popularne wśród graczy, którzy wierzą, że zachowywała obraz przynieść szczęście i usunie pulę. Najważniejszą rzeczą, aby wybrać kombinację kart, które w opinii odtwarzacza, może przynieść zyski.

Tatuaż musi koniecznie być zastosowane do „podstawowego” strony, która jest wykorzystywana do rzucania karty na stół. Aby dowiedzieć wzorzyste utraconych możliwości, konieczne jest, aby ożywić specjalne kształty, takie jak dzikie karty lub dodaj płomienie. W większości przypadków te tatuaże są agresywne.

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż jaśminowy
Następny artykułTattoo kostki