Tatuaż Karp

Karp tatuaż początkowo stało się powszechne w Japonii i Chinach, dzięki swojej bogatej kultury antycznej państwa, więc postacie są dwie interpretacje. Szkic tatuaż karp są zazwyczaj w jasnych kolorach, a liczba ta jest stosowana na ramieniu lub do tyłu, co najmniej — na stopy lub łydki uda.

Chiński karpie (koi) uważany jest za króla wszystkich ryb żyjących w głębinach wodnych na całym świecie. Stąd znak karpia po prawej stronie jest absolutna władza nad innymi i przywództwa.

Według legendy, każdy karp, który może płynąć w górę rzeki Żółtej Rzeki, zamieni się w smoka, więc Chińczycy są czasami nazywane ryba smok.

Legenda ta dała podstawę do interpretacji karpia jako symbol inspiracji dla wszystkich, którzy postawił sobie trudne i ambitne cele. Po dokonaniu takiego tatuażu, przewoźnik, gdyż otrzymuje błogosławieństwo do swojej pracy, a większa część ciała wykonuje zdjęcie, tym bardziej, że przyniesie szczęście.

Życie tej ryby w naturze jest połączona z niekończącą się walką na znalezienie jedzenia i miejsca do tarła. Dlatego nowoczesna interpretacja karpia tatuaż — to niesamowita siła woli, pragnienie życia, walki i zdolność do przetrwania w każdych warunkach.

Na Wschodzie od dawna podziwiał długowieczność karpi, jak buddyści go symbolem odwagi i niezależności rozważenia.

Wcześniej w Japonii, to było czysto męski znak. Japończycy nawet tradycja: kiedy dom urodziła chłopca, wisiała poza płótno z wizerunkiem ryby. Ale wtedy wartość symbolu nie zmieniło — karp stał się patronem ogniska rodzinnego: czarna ryba — symbol ojca, jasnoczerwony — matki, niebieskie lub białe — Chłopiec syn, różowy — córkę.

Karp zdjęcie wykonano na ciele, zwykle w japońskim lub chińskim stylu, otoczony wodą, czasami ozdobione wiśni, Lotos, a czasami ze smokiem lub drugiego karpia. Spełnia karp szkic tatuaż z głową smoka.

Inne nowoczesny sens karpia tatuażu — grupa cech, takich jak mądrości, bogate doświadczenie życiowe, rozwój duchowy, radosnej, energetycznej, sprawiedliwości, szczęścia, wojowniczości, długowieczności i harmonii duszy.

Jeśli ciało jest przedstawiony walki karp, oznacza to, że dana osoba jest na dobrej drodze, aby osiągnąć kilka ważnych goli w całym swoim życiu, ale jeśli ryba tatuaż idzie z prądem — wręcz przeciwnie, jest to symbol, aby rozwiązać ten problem.

Tatuaż z dwoma karpia — znak harmonijny związek mężczyzny i kobiety w małżeństwie, ich skutecznego sojuszu.

Tatuaż karp jest bardziej odpowiedni dla zmotywowany, niezależnych i upartych ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia, i że zawsze jest miejsce na rozwój.

Strona główna aplikacja — klatki piersiowej, pleców, ramion, barków, z boku, kawior. Najczęściej stosowana w kolorze i jest idealnym miejscem zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż kaktusa
Następny artykułTatuaż Karp Koi