Feniks tatuaż

Tatuaż z wizerunkiem mistycznego i legendarnego feniksa dzisiaj nie jest przypadkiem są bardzo popularne, ponieważ postać ta niesie ze sobą bardzo duże znaczenie. To nie jest tylko jasny obraz, jako tajny znak, udzielanie właściciela tatuażu potężnej energii. Phoenix tatuaż szkice wykonano rozległe i jasne kolory.

Po raz pierwszy legenda feniks pojawił się w starożytnym egipskim mieście Heliopolis. Lokalne kapłani składali ofiary bóstwu Ben (innych ortografii — Bennu, Ben Ben), który został przedstawiony jako czapla lub osoba z głową. Według starożytnych legend Ben mieszkał w duszy boga Ra.

Bóg z głową czapli pojawił się ogień, który spalił się w święte drzewo w pobliżu świątyni Ra i uosabiał powstania z martwych, a słońce zaczyna. To magiczne ptak może przeżyć ponad pięćset lat, i za każdym razem, w oczekiwaniu na jego śmierci, buduje sobie gniazdo, w którym zgodnie z legendą, że podpalił siebie obrócić w popiół, a po trzech dniach zmartwychwstanie.

Znaczenie feniks tatuaż, opartej na starożytnych egipskich legend, obecnie najbardziej popularne. Figura feniks wykonany na ciele, co oznacza, że ​​zdaje sobie sprawę z cyklicznym resuscytacyjnych, imprezy powtarzalności życia i wierzy w możliwość reinkarnacji lub kontynuacji życia duszy w jego potomków. Phoenix — talizman i amulet ochronny, zważywszy na słońce.

Phoenix w czasach Cesarstwa Rzymskiego był przedstawiany na monetach. Na początku chrześcijaństwa feniks symbolizuje życie wieczne duszy i zwycięstwo nad śmiercią. Żydowska legenda mówi o nieśmiertelności, która otrzymała ten ptak, nie zgadzając się na zjedzenie zakazanego owocu w ogrodzie Eden. Z tych opowieści przyszedł drugą wartość obrazu — nieśmiertelność duszy oraz maksymalne przedłużenie życia właściciela tatuaż.

Ten ognisty ptak w Chinach wiąże się z siłą kobiecości, więc tatuaż często wybierają dla siebie płci pięknej. Phoenix w sąsiedztwie ze smokiem tworzy potężny symbol dla fuzji i interakcji płci męskiej i żeńskiej energii, tym samym, że słynnego yin i yang.

Również feniks tatuaż na szkicach może oznaczać siłę, zaufanie, cierpliwość i pomoc w przezwyciężeniu wszystkich trudności życia i losu przeszkód. W rosyjskich bajek do Phoenix jest najbliżej Firebird, który jest uważany za symbol bogactwa, rzadkie szczęście, mądrość i dobroć.

Najlepiej zajrzeć do feniks ptak kolorowych tatuaży, które pozwalają podkreślić jego niezwykłe piękno i jasność.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułLatarka tatuaż
Następny artykułTatuaż Flamingo