Tatuaż drzewo zycia

Drzewo w mitologii wielu krajach — żywej istoty rozumnej, która porusza, oddycha, mówi o podobnych poglądach i posiadają magiczne moce. Obraz drzewa w tatuaż ma głęboki sens. Przede wszystkim, drzewo oznacza wiązanie między niebem a ziemią, symbolizującej wzrost i rozwój niekończącej kręgu życia, płodności i nieśmiertelności. Szkic tatuaż drzewo życia odbywa się w czerni i bieli oraz w kolorze.

Specjalne znaczenie symboliczne drzewo tatuaż życia. Dziwne, ale prawdziwe — drzewo życia jest niewidzialnie obecny w wielu religiach i kulturach. W chrześcijaństwie, rośnie w ogrodzie, obok drzewa poznania dobra i zła. Oto drzewo życia oznaczało rozwój ludzkości, ukazując rodzaj relacji ze Stwórcą wszelkiego życia.

Często drzewo życia jest przedstawiany z licznych owoców i liści. Uważa się, że są one przyczyniać się do utrzymania dobrego zdrowia, przyznać zbawienie prawych ludzi.

W mitologii celtyckiej mówi o drzewa świata, które w swej istocie jest bardzo podobny do drzewa życia nam znana. Celtowie wierzyli, że jest to uniwersalne centrum świata. O dziwo, starożytnych Azteków istnieje podobna drzewo święte.

W drzewo życia ma bardzo charakterystyczną cechę wyświetlacza: korzenie i gałęzie muszą być bardzo gruba. Plotki, że spotykają się ze sobą, zamykając drzewa w rodzaju koła. Tak, że trudno jest wystarczająco mylić z innego drzewa.

Znaczenie tatuażu drzewo życia — jest nieskończoność, ciągłość, relacja pomiędzy ojcami i ich potomków żyjących w różnych światach. Tatuaż Tree of Life stanowi początek wszystkich początków, narodziny życia samego jako takiego.

Celtowie byli korzenie symbolu drzewa podziemia, bagażnik był prawdziwy świat, a oddziały, które były zaangażowane w różne światy połączone razem.

Uważa się, że egipscy bogowie Isis i Osiris mają pochodzić z tego drzewa. W mitologii chińskiej, było również drzewo nieśmiertelności. Wspaniałe drzewo jest bardzo szanowany, więc jest strzeżone przez smoka. Tutaj okazuje się inne drzewo tatuaż sens życia — jako znak wiecznego życia i jego boskości.

Taki obraz jest dobrze nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Ważne jest również to, że nie po prostu stać się piękny obraz na ciele, i będzie mieć głęboki sens, poważne filozofię życia. Jako symbol wielkiej siły i piękna, zarówno moralnie i fizycznie, drzewo życia nigdy nie znudzi zadziwiać nas swoim naturalnym mocy i niezawodną pogodą.

I pamiętaj, że cokolwiek drzewo szkic tatuaż życia — najważniejsze, że one były wyjątkowe!

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż smoka
Następny artykułTatuaż z dębu