Tatuaż Diabeł

Tatuaż Diabeł, jak siebie postać, może odstraszyć nikogo złowrogi wygląd i szelmowskim uśmiechem. Uważa się, że diabeł — przeciwieństwem Boga, jest jeszcze silniejszy. Po tym wszystkim, nienawiść, grzech, chciwość i zazdrość — wszystko, co symbolizuje, w naturze człowieka. Zostań sprawiedliwy jest bardzo trudne, ale być grzesznikiem — to jest łatwe, po prostu nie wstydzą się swojej złości i nie myśleć o karze za grzech.

Znaczenie tatuażu diabła dualizm — bo kiedyś sam był aniołem, ale zazdrosny o wielkości i mocy Boga był kiedyś uwięziony w piekle. Tam pozostaje, służąc jako nadzorcy jego asystentów: diabły i inne złe duchy. A w wolnym czasie, skłania ludzi do grzechu lub próbuje je kupić czyste, nieśmiertelna dusza. Według legendy, każda nowa siła duszy diabłu jest zwiększona, a po jego królestwa ciemności pochłonie całe życie …

Znaczenie diabeł tatuaż — uwiedzenie, imadła, triumf niegodziwości. Znaczenie tatuażu może być zmieniony, jeżeli kołek obok diabła anioła. Ich sąsiedztwo — to odwieczna walka pomiędzy dobrem a złem, opozycji światła i ciemne strony ludzkiej natury. Tatuaż symbolizuje również tabu.

Właściciel wyjaśnia, że ​​zrobiono coś zakazane lub po prostu przygotowuje się do grzechu. W Japonii jest bardzo podobny charakter — kobieta demon od Chanii. Jej obraz jest talizman przed złymi myślami. Czasami znaczenie tatuaż — do wyboru, które uczynią człowieka, przechodząc na stronę dobra lub zła.

Jednym z instrumentów złych sił — pokusa, więc czasami przedstawiana na tatuaż diabła. Zazwyczaj jest to piękna kobieta w uwodzicielskiej pozie. Ale jej oczy pełne nienawiści.

Szkic tatuażu diabła zawiera wiele części szatan przedstawiono jako poluchelovek-poluzver z rogów i ogona, z ramionami — w Trident. Chociaż ten tatuaż i jest ujemna, ale można znaleźć humorystyczną interpretację natury diabła — Obraz całkiem imp lub zabawy z gorących «» Bad Girl napis (Bad Girl „).

To może być postrzegane jako tatuaż monochromatycznych i kolorowych. Tradycyjnie diabła (lub diabła) przedstawiono żółte jasnoczerwony oczu i skóry. Często postacie są przedstawione śmiechem ( „diabelski uśmiech”) lub pokazując długi, ostry język.

Tatuaż jest uważany za męski, ale młoda kobieta z natury śmiały i złośliwy można ozdobić swoje ciało obraz wesołego imp.

Zazwyczaj tatuaż na przedramieniu. Kompleks duży obraz mogą być umieszczone na piersi lub z tyłu (symetryczny). Mały tatuaż jest wygodny, aby na rękę lub ramię ostrza.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTattoo diamond
Następny artykułTatuaż gwiazdy