Tatuaż Cobra

Cobra tatuaż symbolizuje siłę i mądrość, i odrodzenie wolnej seksualności. Tatuaż jest odpowiednia dla mężczyzn i kobiet. Cobra tatuaż — specjalny obraz, obdarzone atrakcyjnym magii i mistycznej specjalnej charyzmy. Szkic tatuaż z wizerunkiem kobry mogą zawierać inne znaki, jest ona wykonywana najczęściej w kolorze.

Kobra na tatuaż jest zawsze przedstawiany z góry Hood, gotowy do śmiertelnego ataku, pełen energii, niezwykłej mocy i ruchu życia.

Szkic tatuaż kobry wybierane przez młodych ludzi z niekonwencjonalnym podejściem do życia. Znaczenie tatuażu Cobra niejednoznacznie jak ona jadu kobry posiadającą jednocześnie zabójcze i uzdrowienie.

Cobra obraz na ciele wskazują, że właściciel jest zawsze gotowy, aby dzielnie sprostać niebezpieczeństwu, to jest oznaką wolności i wyrażania siebie, serpentyn łaski i seksualności jawnej. Istotą kobry znamienny dualnością, tym samym często przeciwstawne wartości i tatuaż.

Dodatnie wartości tatuaż Cobra:

  • moc
  • mądrość
  • miłosierdzie
  • odrodzenie
  • płodność

Wartości ujemne tatuaż Cobra:

  • niebezpieczeństwo
  • podłość

moc

Cobra — jedyny wąż, który został wyróżniony tytułem Royal. W Egipcie, kobra na koronie faraona przedstawiono wizerunki kobry na murali świątyń i pałaców symbolizować władzę faraonów i kapłanów. Egipcjanie dało moc, kobry, aby dać życie lub śmierć.

mądrość

Snake — odwieczny symbol mądrości. Zimny ​​i beznamiętny kobra w stanie zrozumieć i uchwycić cały przepływ życia, jego mądre oczy kobry niemiłosiernie zobaczyć przez ludzi. Kłamstwa i zdrady nie są w stanie oszukać nieruchome spojrzenie kobry.

miłosierdzie

Cobra w kulturze starożytnego Egiptu i Indii, jest czczony jako święte zwierzę. Ten wąż, który jest okiem Ra boga słońca, strzegąc snu Buddy z palącym słońcu.

odrodzenie

Węże rzucić off skórę całkowicie zaktualizowane w tym samym czasie. Właściciel tatuaż kobry gotowy także do trwałego ożywienia, to bezwzględnie pozostawia każdym sezonie przeszłości i iść do przodu, aby całkowicie odnowić swoją tożsamość.

płodność

Kobiety cenią sobie tatuaże. Symbol życia, które trwa z pokolenia na pokolenie. Jednym z esencji płodności — seksualność — dotyczy również mężczyzn.

niebezpieczeństwo

Cobra ugryzienie jest zabójcze, to wie, a kobra, a wszyscy wokół niej. Otwórz kaptur kobry mówi, że wąż jest gotowy do zwijania śmierci. Cobra nie boi się spotkać twarzą w twarz z niebezpieczeństwem i jest w stanie chronić siebie i innych.

podłość

Często kobra wąż — symbol hańby i negatywnych sił, które wyraża się w negatywnych i złych czynów. Aby zachować swoją władzę i pokazać swoją siłę, kobra gotowa zrobić wszystko — nawet podłości.

kobra obraz symbolizuje harmonię silny, jasny, wolny fizyczną, zdolnej do jakichkolwiek zdecydowanych działań.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż książka
Następny artykułTatuaż kolibra