Tatuaż Clown

Tatuaż pajac ma podwójne znaczenie. Z jednej strony, clown wszyscy się śmieją, a więc on żartowniś. Az drugiej — od czasów starożytnych, ludzie śmieją się nie tylko w dobrych dowcipów, ale również nad brzydotą ludzi, ich bólu i lęków. Szkic tatuaż z wizerunkiem błazna może być czarno-biały lub kolorowy, elegancja tego zdjęcia nie cierpi.

Clowns zawsze były ulubieńcami władców — na ostrym dowcipem, ironią i odważnych wybryki. Ale trochę klaun rzadko stał się bogaty i szlachetny, ale policzek otrzymał w całości. Ubrani w czapki i dzwony, on — trochę tyranem, ale jest również ofiarą tłumu.

Istnieje kilka odmian clown tatuaż — clown, joker (karta joker), dobrych i złych klaunów. Znaczenie tatuażu clown — humor, playfulness, talent, nieostrożność, zmienność życia, gra losowa, mummery.

Jeśli tatuaż jest przedstawiony zło clown, jak diabeł, to koulrofobii symbol (strach klaunów). Z reguły jest to znak zdrady, przemocy i strachu.

Klaunów w wędrownym cyrku zawsze była źródłem radości, stworzyliśmy atmosferę zwariowanych farsy się przebrany za dzieci: czerwonej peruce, jaskrawo malowane twarzy, absurdalnej wielkości odzież giganta. Laughing clown tatuaż symbolizuje zwycięstwo nad trudności i prozy życia, jasne i niekonwencjonalny talentu, optymizmu i talentu.

W naszych czasach coraz częściej znaleźć złowrogi clown tatuaż przedstawiający postać z horroru lub thrillera — więc tego obrazu pełnego negatywności. Może to być błaznem, bandytą, martwy clown, clown killer — pokryte krwią, oczy pełne nienawiści, o zniekształconej twarzy. Jest to prawdziwy symbol zła, potwór karzącego zwykłych ludzi.

W świecie przestępczym tatuażu clown ma również negatywne konotacje — jest kłamcą, oszustem, karta nieuczciwy gracz oszustwo.

Zło clown tatuaże są często wybierane przez ludzi, którzy mają skłonność do agresji, za obraz jego „alter ego”.

Inna opcja — smutny, płacz clown. Ten obraz — symbol melancholii, rola, która zmuszona jest odgrywać człowieka wbrew jego woli. Uprzejmie twarz, zabawny kapelusz i zapłakaną oczy.

Niezależnie od tatuaż clown — mężczyźni. To może być jeden kolor, ale częściej kolorowy tatuaż, bardzo jasne i widoczne.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż puma
Następny artykułKlucz do tatuażu