Tatuaż ciasto

Tatuaż ciasto jest charakterystyczny dla europejskiej kultury tatuażu. Najczęściej jest ona wykonywana przez kobiety. Ponieważ obraz ten jest dość nowy — stało się modne w ostatnim dziesięcioleciu, to nie ma takiego głębokie poczucie sacrum, jako starożytnych tatuażami.

Cake — świąteczna potrawa, tak że wartość tatuażami ciasto związanych ze świętem, jasne kolory życia. Kobieta wybierając tatuaż jest jasno innym, że ona jest kobietą, święto, uwielbia bawić się i czerpać przyjemność z życia.

Dość często istnieje szkic tatuażu Cake — koron wiśni śmietany. To odnosi się do faktu, że właściciel tatuażu lubi być w centrum uwagi i czuje się w centrum, wokół którego wszechświat kręci.

Wystarczająco rzadki szkic tatuaż ciasta: diabła spożyciu tego typu słodkości. W tym przypadku obraz jest traktowany w sposób następujący: nadmiernego polegania przyjemność prowadzi do śmierci.

Tatuaż z obrazem placek korzystnych wygląd w kolorze, z rolę w każdym szczególe. Oto zdjęcia tatuaży z wizerunkiem ciasto różnych mistrzów.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż pirata
Następny artykułTatuaż pitbull