Tatuaż Celtyckie runy

Jednym z najbardziej popularnych w ostatnich latach tatuaże są runy celtyckie. Wyglądają bardzo niezwykły, stylowy i ciekawy. Ale zanim podejmiesz dla siebie podobna postać jest warta rozważenia. Po tym wszystkim, runy są swego rodzaju magiczną moc, która może być ładowana do pozytywnego lub negatywnego efektu. Dlatego wybór tatuaż nie należy ufać panu, to koniecznie trzeba wybrać własną rękę.

Znaczenie tatuażu celtyckie runy mogą być różne w zależności od tego, co kiedyś runy. można wypełnić jedną runę, a to jest możliwe i więcej. A kobiety są przeciwieństwem run różnią się od mężczyzn. Czyli runy są takie same, ale ważne jest, że, na których one pochodzą.

Gdy tatuaż wybrany jeden runo, jego wartość jest mniej jasne. Ale jeśli kilka, to trzeba myśleć. Przed dokonaniem runicznej napis trzeba nauczyć się je czytać. I to nie jest łatwym zadaniem, ponieważ wiele runy jest prawie taka sama jak w chińskich lub egipskich hieroglifów.

Na przykład, jeśli istnieją trzy runy, to wartość będzie zależeć na etykiecie każdego z nich oraz skutków, które dadzą ten tatuaż. Dlatego najlepiej jest najpierw zrobić tymczasową wersję tatuaż, a dopiero potem myśleć o stałą.

 

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Square Svarog
Następny artykułTatuaż Celtic Cross