Tatuaż byka

O Bull, istnieje wiele mitów i legend, a więc zwierząt od czasów starożytnych postrzeganych jako symbol. Jeśli pamiętacie mity starożytnej Grecji, jest jednym z wielu obrazów Zeusa właśnie byk. Tatuaż z wizerunkiem byka jest popularny wśród męskiej części ludzkości. Szkic tatuaż byka w seriach zarówno kolorowych i czarno-białych. Uderzające wzór zwykle na barku, klatki piersiowej, pleców lub biodra.

Byk zawsze reprezentował męski i związane z żyznej energii słońca, jego ryk — z grzmot, burza, deszcz, a stukot — trzęsienie ziemi.

Prawie wszyscy bogowie narodów reprezentowanych w postaci byków, żony były boginiami. W tym przypadku, zwierzę było symbolem królewskiej, nietykalność, wyższości, naturalnych elementów i witalności.

Z buddystów, oznaczało silną osobowość, Celtowie — moc, Irańczycy — duszą świata.

W Indiach i Egipcie byka starożytności czczony jako święte zwierzę w starożytnym Rzymie reprezentował strumień krwi Życia.

Nie było jednak dokładna interpretacja odwrotna. Więc czarny byk było związane ze śmiercią, początek demoniczna.

W odniesieniu do współczesnej interpretacji charakteru, nie zmieniły się znacznie — nadal głównym stowarzyszenie — jest moc, to nie jest rozsądne mężczyzna męskość wytrzymałości energia seksualna, płodność.

Black Bull na tatuaż — to oznaka sił ciemności i zagrać ze śmiercią, jazda Bull — kontrolę samców i początek człowieka z głową byka — strażnika przed zagraża siłom zła. Uważa się, że byk tatuaż otacza nośnik ochronę daje siłę, energii życiowej, upór, zwiększa siłę męskiej. Dwie walki byków — ciągła walka o przywództwo polityczne lub konkurencji w każdej dziedzinie.

Szkic byk tatuaż nie będzie działać nie jest jeszcze dojrzałe młodzież, to było robione dla dorosłych brutalnych mężczyzn, którzy zawsze będą w stanie bronić swoich interesów, w stanie odpowiedzieć za swoje działania i podejmowania właściwych decyzji w życiu. Na ciało młodego mężczyzny z aktywnego trybu życia tego obrazu zwierząt będzie wyglądać jak harmonijny.

Jednak to nie był tatuaż całkowicie męski, jak to jest korzystne dla niektórych kobiet. Wartość byka tatuaż — kobieca siła, biorąc pod uwagę charakter i zdolność do pracy w każdym człowieku i jego prymitywnego początku. Kobieta nie można nazwać szorstki, ponieważ opiera się wyłącznie na sile miłości i mądrości. Nośnik jest uważany za opiekuna ogniska.

Uważa się, że gdy stosowane jako znak zodiaku Byk tatuaż (Taurus) osoby urodzone pod tym znakiem są przesyłane wszystkie cechy tego zwierzęcia, czyli siła, upór, umiłowanie pracy i domu.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż Bulterier
Następny artykułTatuaż na udzie