Tatuaż błazen

Wiele źródeł wartość clown tatuaż jest interpretowana jednoznacznie negatywna. Jest stwierdzając, że ten tatuaż jest kontynuacją ciemnej i drwiącym wewnętrznej jaźni człowieka. Ale to wszystko zależy od tego, jak przedstawiana klauna.

Jeśli tatuaż wykonany w jasnych kolorach, malowane na to nie jokera i Wesołych minstrela, może to oznaczać, autoironię i pozytywną energię właściciela. On po prostu patrzy na świat trochę inaczej drugiej. Chce zmienić życie ludzi wokół niego w celebracji. Chciałbym włączyć jakikolwiek negatywny w żart lub śmieszną bajkę.

Ale w tym samym czasie, wybór tatuaż z pogodnym clown może być oznaką próby ucieczki od rzeczywistości. Przekształcić w problemy farsy, które mogą wymagać pilnego rozwiązania. Osoba z dobrym błaznem na ramieniu można zaufać, ale, jak mówi przysłowie, trzeba sprawdzić wszystkie takie same.

Nie wolno nam zapominać, że na śmieszność może ukryć stary ból lub ukrytą niechęć. Po tym wszystkim, aby narażać się na śmieszność — nie jest łatwym zadaniem, które ma żadnych konsekwencji, niewiele osób może obsłużyć.

Obraz clown tatuaż na szkic przyszłości jest prawdopodobne, aby wybrać osobę, która ma podwójne dno. Dla uśmiechu chciał ukryć swoje niezadowolenie z siebie, życia lub innych. Wystarczy uśmiech, zazwyczaj jest to zły. Zmienność nastroju clown tatuaż — jest przejawem wewnętrznego świata, który jest stale niszczone z powodu podrażnienia, samozadowolenia i gloating.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż kierownicy
Następny artykułTarcza tatuaż