Tatuaże z powrotem

Kopie — jedną z najbardziej popularnych miejsc dla tatuażu. Tradycja tylnych okładek zakorzenione w starożytności. Starożytni Inkowie, którzy wyceniane farbę ciała bojowy, z powrotem, przyciąga swoim dużym obszarze, a tym samym zdolność do stosowania złożonego i barwny obraz. A dzisiaj, obszar z tyłu — najbardziej dogodnym miejscem do przeprowadzenia tatuaż.

Istnieje kilka powodów, dla tatuaż na plecach. Przede wszystkim, z tyłu ma gładką powierzchnię i rozległe. Dlatego możliwe jest, aby utworzyć rysunek z dużą ilością drobnych szczegółów. Wygląda to bardzo ładnie. Dzięki linii kręgosłupa z tyłu będzie dobrze wyglądać symetryczny wzór.

Mięśnie pleców biegiem lat, trochę zdeformowany, a zatem tatuaż zachwyci innych w najbliższych latach. Jednak nawet bardzo duży obraz jest łatwo ukryć pod ubraniem, jeśli to konieczne. Piękny tatuaż podkreśla napompowane, wystające mięśnie, dodając do właściciela uroku i tajemniczości.

tatuaż męska na plecach

Mężczyźni są bardziej skłonni do wyboru, które należy stosować do tyłu obrazu, zajmuje prawie całą jego powierzchnię. Może to być tatuaż smoka skrzydełka kątowe lub rysunki zwierząt: wilk tygrysa lub lwa. Ten tatuaż jest wyrazisty w kolorze i czarno-białe wersje. Możesz też ozdobić kręgosłup upadkiem „wąż” — lokalizacja odgórnym znaków.

tatuaż męska z tyłu są skomplikowane, zawiłe, więc ich stosowanie przez dłuższy czas, czasem przez kilka dni. Rezultatem jest cały obraz, a imponujący pomysł, a jego wysoki koszt.

Mężczyźni rzadko zrobić obraz wytatuowany w okolicy lędźwiowej. Słynny piłkarz David Beckham i model zaszczycił plecami imion dzieci, obraz anioła ze skrzydłami, a także dwie daty ślubu z żoną Victoria. Jego strona jest ozdobiona napisem w chińskich znaków: „Śmierć i życie są określane przez użytkownika. Bogactwo i cześć zależeć niebie «.

Aplikacja z tatuażem na plecach, niestety, jest bardzo bolesne, ale pragnienie, aby kupić tę niezwykłą dekorację jest silniejsza niż ból. Inną wadą takiego tatuażu — miejsce, co było niewygodne zająć, i należy to zrobić! Warto również biorąc pod uwagę, że obraz będzie proszę spojrzeć tylko obcych, właściciel będzie mógł zobaczyć je tylko w lustrze.

tatuaże damskie na plecach

tatuaże damskie na plecach — to zwykle małe obrazki, które znajdują się w szyi, wzdłuż kręgosłupa lub niższe powrotem. Częściej niż inne kobiety wybierają tatuaż ze słowem, z wizerunkiem diabła lub smoka. Ten tatuaż będzie zwrócić uwagę na piękne, wąskie plecy swojego właściciela, podkreślają smukłą talię, piękne skrzywienie kręgosłupa.

Ulubiony żeński motywy tatuaż na plecach — motyl i kwiaty, gwiazdy, rower, skrzydła anioła, znaków i powiedzeń wyciągnięte piękne skryptów (jak Angelina Jolie). Małe tatuaże nie są zwykle malowane, ale Większe przyciągnąć wielu jasnych kolorach.

Tatuaż wykonany jest z tyłu — to niezwykła i fascynująca dekoracji. Pomimo bólu, gdy stosowane, to utrzymuje się przez długi czas, będąc dziełem sztuki!

Oto zdjęcia z tatuażem na plecach. Być może jak niektóre prace ze wszystkich reprezentowanych różnorodności.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaże na ramieniu
Następny artykułTatuaże na stopie