Tatuaże na stopie

Zdecydowaliśmy się zdobią się z tatuażami, ale nie wiem, która część ciała, aby go umieścić? Rozważyć możliwość tatuaż na stopie! Przedramienia — to zbyt banalnie, z powrotem — na jej rysunku, prawie nikt nie zobaczy, ale tatuaż na stopie — bardzo ciekawe rozwiązanie.

Okazuje się, że tatuaż pieszo dziewczęta są najlepszym pomysłem. Czy wiesz, że tradycja zdobienia część ciała reprezentowaną pochodziła z Indii? Kobiety z tego kraju starożytności stosowany do rąk i stóp henną pięknymi ornamentami. I wygląda bardzo sexy. Uwaga na podeszwach stóp jest obecna także w innych krajach.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz tatuaż na stopie, konieczne jest, aby myśleć o tym, jaka część stóp można je stosować. Tradycyjne miejsca — boczna, kostka, powierzchnia kości. Wszystkie te opcje są bardzo praktyczne. Na rysunku, znajduje się w obszarze reprezentowanych, łatwe w pielęgnacji. On nie znikną i nie będzie narażona na ciągłe tarcia.

Między innymi ten tatuaż wygląda bardzo estetycznie i jest zawsze w oczach innych. Ukryj rysunek, jeśli jest to konieczne, to jest bardzo proste. To wystarczy, aby umieścić na skarpety lub zamkniętych butów. Więc nikt nie domyśli się, że jesteś właścicielem tatuaż.

Ponadto, stopa jest uważany za najmniej wrażliwe miejsce. Jest to bardzo ważne dla kobiet, próg bólu, w którym niskie. Indian krajowy może dokonać tatuaże, ten wzór powinien być umieszczony w górnej części stopy oraz zapewnić specjalny wzór. Nie zaleca się stosować wzór na pięcie i dolną część stopy. Chodzi o to, że skóra jest dość szorstka, a zatem płynąć dalej i obraz staje się brzydka. Jeśli chodzi o wybór obrazów, nic nie powinno cię ograniczać.

Zazwyczaj dziewczęta wolą dość typowy obraz. To abstrakcyjne wzory, kwiaty, gwiazdy, zwierzęta i motyle. Czasami to sprawia, że ​​niemal mikroskopicheksie zdjęcia takie jak klucz wiolinowy lub notatki.

Nie zapominaj, że najbardziej działa tatuaż na stopie dla dziewczynek — to inskrypcje. Oznaczenia stosowane w tym miejscu spojrzeć tajemnicza. Nie są one łatwe do zobaczenia, z wyjątkiem być może w środowisku domowym, ale warto. To miłe, gdy tajemnica kryje się pod buty dla elity!

Jednak, jak tatuaż na stopie rysunku mono wybrać coś! Najważniejsze — aby znaleźć doświadczonego mistrza, który pozwala wybrać jedną z istniejących zdjęć lub zaprojektować własny szkic. W tym przypadku, zawsze można umieścić tatuaż, przekazując na jego kostce. Wygląda to bardzo oryginalne i imponujące!

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaże z powrotem
Następny artykułTatuaż na szyi