Tatuaże na nodze

Tatuaż na nodze — najbardziej rozsądny wybór dla: Ukrywanie i może być łatwo i pokaz. Oczywiście, aby ukryć — nie w dosłownym znaczeniu tego słowa. Ale jeśli kiedykolwiek potrzeba, aby ukryć od pracodawcy fakt rysunek na ciele (nigdy nie wiesz, nagle będzie ograniczony umysłowo konserwatywny, a praca, jednak byłby idealny), albo jeżeli jest to konieczne dla ochrony nerwów babcia i ukryć przed jej tatuaż na nogę — idealny wybór.

tattoo artystów zazwyczaj mają następujące obszary na nogi: udo , piszczele i stopy . Wszystkie fotele są dobre do tatuowania, a czasem nawet wszystkie trzy strefy są zaangażowane w doskonałej pracy całej nodze.

Ponadto, nawet jeśli nie podnieść kwestie zawodowe i rodziny, dla siebie, można też chcą zmienić obraz i tatuaż na nodze, w przeciwieństwie do, powiedzmy, czaszka na ramieniu, na pewno nie zaszkodzi.

Tatuaż na nodze żeński

tatuaż damski na nodze ostatnio coraz bardziej w modzie. Istnieje kilka opcji, które na pewno widzieli: łuki pod łup, prosta linia całej długości nóg (jakby pończochy) i, oczywiście, rysunek przód kolano. Jeśli wykonalności dwóch pierwszych opcji, można rozpocząć poważną dyskusję (Wszakże jeden niedokładny element — a początkowy pomysł się rozpada, a tatuaż wygląda śmiesznie), tutaj jest trzecia opcja wygląda atrakcyjnie.

Wystarczy postać trzeba wybrać mądrze, jednak, jak zwykle. Jeśli zapytać kreator wypełnić zwierzę, na przykład twarz wilka, nie jest pewne, że tatuaż w końcu będzie wyglądać harmonijny. Wybierz lub bardziej abstrakcyjne, albo przynajmniej mniej utartych obrazów. Według wielkości, przy okazji, mogą być zarówno małe i masywny. W drugim przypadku, są one bardzo imponujące peek spod spódnicy lub sukience i pobudzają wyobraźnię innych.

Inna opcja — tatuaż na łydce — stały się modne 10 lat temu. Ten tatuaż ma głównie funkcję estetyczną. Tutaj możesz napisać, na przykład, duże kolorowe obrazy, one nie psują proporcje ciała i wygląda umiarkowanie trudne.

tatuaż męska na nodze

tatuaż męska na nodze mają mniejszą zmienność. Rysunki na to czy cielęta, albo — na uda i dolnej części uda. Mężczyźni tatuaż tam, jak zwykle, bardziej agresywny i nieporęczne. Ale to nie znaczy, że na przykład, faceci nie pokazał obraz w kolorze. Wręcz przeciwnie, wyglądają oryginalne i świeże.

Chciałbym zaproponować silny połowa ludzkości bicie na nogach znaków — bo można wymyślić coś znacznie bardziej interesujące, czy to streszczenie lub stylizowane czaszki, tak kochany przez wielu klientów rysunkowych.

Chciałbym zaproponować silny połowa ludzkości bicie na nogach znaków — bo można wymyślić coś znacznie bardziej interesujące, czy to streszczenie lub stylizowane czaszki, tak kochany przez wielu klientów rysunkowych.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż na łopatce
Następny artykułTatuaż na palcach