Tatuaż na łopatce

Tatuaż na łopatce jest bardzo popularnym rozwiązaniem, aby wybrać swoje miejsce na ciele dla nanesnniya rysunku. Wybór tej lokalizacji jest idealnym miejscem na tatuaż zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Ogromnym plusem tatuaż na łopatce — minimum bólu, gdy jest ona stosowana.

Powodów, aby wybrać to miejsce na nanecheniya tatuaż może być kilka:

  • Po pierwsze, ostrze — jest to bardzo dogodne miejsce tatuaż ze względu na fakt, że powierzchnia korpusu istnieje żadne wyraźne zagięcia i ma doskonałą płaski „płótno” na dość dużej powierzchni;
  • Po drugie, wielkość i kształt wybór tatuaż może być prawie w ogóle, ponieważ wzór może zajmować nie tylko powierzchnię skóry bezpośrednio na ostrza, ale także będzie kontynuowane i wpływać na część szyjkową, z tyłu, i tak dalej;
  • trzeci, i jeden z najważniejszych argumentów, niewielki ból przy wykonywaniu tatuaży rysunek na ostrzu ze względu na fakt, że w tym momencie na organizm nie jest dużo zakończeń nerwowych;
  • Czwarty godność wyboru jako miejsce tatuaż na ciele, jak ostrze, jest to, że tutaj jest to możliwe, w razie potrzeby, zarówno otwarty na poglądy innych i ukryć za pomocą pewnych stylów odzieży.

Istnieje jednak jedna ważna uwaga: jeśli zdecydował się na stałe tatuaż na łopatki, a następnie uruchomić po dowolny rysunek na plecach będzie bardzo trudne. Dlatego też, jeśli rozważają możliwość w przyszłości do dokonania dużych rozmiarów tatuaż na plecach, lepiej jest powstrzymać się od pomysłu do dekoracji wzór noża, albo ta nie powinna być stała i tymczasowa.

Jak wspomniano powyżej, przy wykonywaniu tatuaż na łopatce ograniczeń w postaci praktycznie nieobecny. Dlatego wybór obrazów, które będą stosowane do ciała, może to być przyszły właściciel tylko na podstawie ich preferencji wyobraźni i smaku.

Tatuaż, które są wykonane na tarczy mogą być podzielone na dwie główne podkategorii.

Symetryczna kompozycja gdy obok siebie łopatek odbywa się wzorzec, który składa się z dwóch lustrzanie jednakowych części. Najbardziej popularnym przykładem takich tatuaży są skrzydła, ale również może to być ptak, kwiat albo zwierzę. Tutaj istnieją pewne ograniczenia, jeśli chodzi o wybór szkicu, a nie każde zdjęcie będzie wyglądać dobrze w tym spektaklu.

Tatuaże, które są wykonywane na jednej z łopat. W tym przypadku, wzór może być niemal wszystko. Większość rpopulyarny zdjęć z napisami i hieroglifów, kwiatów, owadów (takich jak ważki i motyle), ptaków i zwierząt.

Tatuaże na łopatce są najbardziej popularne wśród płci pięknej. tatuaże damskie na ostrzu otworzyć większy wybór, aby wybrać wzór, ponieważ ptaki motyle tatuaż lub jest mało prawdopodobne, aby ozdobić człowieka i pozytywnie postrzegane przez innych.

tatuaż męska na ostrzu sugerować wybór brutalnego obrazu lub opcji, to jest odpowiedni zarówno do obu płci, takich jak etykiety, znaków lub abstrakcyjnej kompozycji.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaże na łokciach
Następny artykułTatuaże na nodze