Tatuaż na boku

Jeśli zdecydujesz się zrobić tatuaż, to trzeba najpierw ustalić dwie rzeczy: jaki rodzaj obrazu chcesz, a także — gdzie powinien się znajdować. Pierwszy — czysto osobistą sprawą, ponieważ każda osoba zwykle wypełnia sobie coś, co ma sens subiektywny dla niego.

Ale kiedy wyborze miejsca określa, co do zasady, jest ktoś, kto, Twoim zdaniem, powinien zobaczyć tatuaż. To będzie tylko ty i wąskiego kręgu osób mających dostęp do „ciała”, czy chcesz, aby zobaczyć cały obraz?

Kompromis w tej sprawie są tatuaże na jego stronie. Bock — to, przede wszystkim, nie jest tak trywialne jak nadgarstka, ramienia, stawu skokowego, albo, powiedzmy, schabu. Po drugie, tatuaż na stronie nie będzie przeszkodą dla ciebie w pracy (patrz, gdzie pochowany przeznaczenie mały) lub jeśli trzeba będzie zrobić naprawdę dobre wrażenie na rodziców jego drugiej połowie.

Taki obraz jest łatwe, jak ukryć nosząc coś długiego i pokazać: z nim nie tylko na plaży lub odsłaniając tors — dobre, krój zarówno damskiej i odzieży męskiej jest teraz Pokażmy tatuażu. W tym środowisku na pewno to intryguje. Tatuaże na stronie dziewcząt wyglądać bardzo sexy, dodatkowo mogą podkreślić godność postać faceta.

Wybierz zdjęcie, jeśli zrobić tatuaż na boku, będzie ogromna. Nie będzie ograniczany przez obu wielkości lub tematu. Na przykład, na nadgarstku ogromny smok będzie wyglądać dziwnie, ale jeśli robisz to na stronie ciała, można wybrać i ogromne malowidła i schludne wzory.

Rozmiar może być zupełnie inna. Zaleca się, aby przy wyborze należy wziąć pod uwagę wielkość swojego proporcjach ciała. tatuaże damski nie będzie wyglądać bardzo dobrze na boku dużego rozmiaru, jeśli są, delikatnie mówiąc, chuda. Ale tatuaże mały człowiek na jego stronie, z drugiej strony, będzie wyglądać trochę śmiesznie.

Możemy was zapewnić, zrobić tatuaż na boku nie jest tak bolesne, jak mogłoby się wydawać. Na przykład klienci, którzy dokonali kilka tatuaży zapewnić, że opierając się na rzeczy szyja była znacznie bardziej bolesne. To samo odnosi się do miękkiej skóry na nadgarstku i brzucha. Jeśli twoje ciało nie opisuje „skóra i kości” frazy, a między żebrami i skóry jest coś innego może być nawet łaskotał.

Pod względem estetyki, tatuaż na boku mają też wiele zalet: nie tylko dobry wygląd, ale również świeże, mogą one nawet wizualnie podkreślić lub odwrotnie, aby ukryć pewne niuanse rysunku. Ale wyborze dobrego mistrza, można skonsultować się z nim o to, czy nie będzie figurować to ta część ciała. Oto zdjęcia z tatuażami na boku różnych artystów tatuażu.

DZIELIĆ
Poprzedni artykułTatuaż na bicepsie
Następny artykułTatuaż wiśniowy